Manikiūro žnyplutės odelėms karpyti Nghia export C-05

18.19

Nghia Export C-05 manikiūro žnyplutės odelėms karpyti yra aukštos kokybės priemonė, pagaminta iš nerūdijančio medicininio/chirurginio plieno.

Turime

Produkto kodas: 123147 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Manikiūro žnyplutės odelėms karpyti Nghia export C-05

Nghia Export C-05 manikiūro žnyplutės odelėms karpyti yra aukštos kokybės priemonė, pagaminta iš nerūdijančio medicininio/chirurginio plieno. Dėl savo aukštos kokybės medžiagų ir tikslaus pjovimo, šios žnyplutės užtikrina maksimalų komfortą ir patogumą dirbant. Jų 6 mm dydžio ašmenys ir 10.5 cm bendras ilgis leidžia tiksliai ir efektyviai atlikti odelių karpyimo procedūras, o 40 g svoris užtikrina lengvą ir patogų įrankio valdymą.

Šias žnyplutes galima sterilizuoti įvairiais būdais, kad būtų užtikrintas higieniškas naudojimas ir klientų saugumas. Galimi sterilizavimo būdai apima karšto oro sterilizatorius, autoklavus ir rutulinius sterilizatorius. Sterilizacija autoklave vykdoma esant 121°C temperatūrai 15 minučių arba deaktyvuojant 132-134°C temperatūroje 3 barų slėgyje. Karšto oro sterilizatoriaus naudojimas turi būti vykdomas pagal gamintojo rekomendacijas.

Dezinfekuojant žnyplutes, būtina naudoti tik tuos dezinfekavimo skysčius, kurie yra skirti nedicininio plieno dezinfekcijai. Svarbu griežtai laikytis gamintojų nurodymų ir instrukcijų, kad būtų išvengta įrankių sugadinimo.

Nghia Export C-05 manikiūro žnyplutės yra puikus pasirinkimas grožio specialistams, vertinantiems aukštos kokybės įrankius, leidžiančius pasiekti profesionalius rezultatus. Jų patvarumas, tikslumas ir lengva priežiūra daro jas neatsiejama grožio salonų įranga.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.0750 kg