Manikiūro žnyplutės odelėms karpyti Nghia C-07

18.19

Nghia C-07 manikiūro žnyplutės odelėms karpyti yra aukščiausios klasės įrankis, sukurtas atsižvelgiant į grožio specialistų poreikius.

Turime

Produkto kodas: 123146 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Manikiūro žnyplutės odelėms karpyti Nghia C-07

Nghia C-07 manikiūro žnyplutės odelėms karpyti yra aukščiausios klasės įrankis, sukurtas atsižvelgiant į grožio specialistų poreikius. Pagamintos iš aukštos kokybės nerūdijančio medicininio/chrurginio plieno, šios žnyplutės pasižymi ypatingu tikslumu ir pjovimo kokybe, užtikrinančiu nepriekaištingą darbo rezultatą.

Šių žnyplučių 6 mm dydžio ašmenys ir 10.5 cm bendras ilgis leidžia tiksliai ir švelniai pašalinti odėles, be to, jų 40 g svoris užtikrina lengvą ir patogų naudojimą. Nghia C-07 žnyplutės yra sukurtos taip, kad suteiktų maksimalų komfortą ir patogumą dirbant, leidžiant grožio specialistams atlikti procedūras efektyviai ir be papildomo nuovargio.

Sterilizacija yra svarbi visų manikiūro įrankių priežiūros dalis, siekiant užtikrinti higienišką ir saugią aplinką klientams. Nghia C-07 žnyplutes galima sterilizuoti karšto oro sterilizatoriuose, autoklavuose ir rutuliniuose sterilizatoriuose. Rekomenduojama sterilizacijos procedūra autoklave yra 121°C temperatūroje 15 minučių arba deaktyvavimas 132-134°C temperatūroje 3 barų slėgyje. Karšto oro sterilizatoriuose sterilizacija turi būti atliekama laikantis sterilizatoriaus gamintojo nurodymų.

Dezinfekuojant šias žnyplutes, svarbu naudoti tik tuos dezinfekavimo skysčius, kurie yra tinkami nerūdijančio plieno dezinfekcijai. Labai svarbu laikytis gamintojų nurodymų ir instrukcijų sterilizavimo bei dezinfekavimo procese, kad būtų išvengta įrankių pažeidimo.

Nghia C-07 manikiūro žnyplutės yra neatsiejama kokybiško manikiūro ir pedikiūro įrankių rinkinio dalis, kurios leidžia specialistams pasiekti aukščiausius darbo rezultatus, laikantis visų higienos ir saugumo standartų.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.0750 kg