Odelių žnyplutės № 03 3,5mm

12.87

Turime

Aprašymas

Aprašymas

OCHO PRO profesionalios manikiūro žnyplutės № 03 3,5mm 
Ašmenų dydis: 3,5 mm. Bendras manikiūro žnyplučių rankenėlių ilgis: 11.2 cm.
OCHO PRO įrankiai – tai puiki darbo kokybė ir naudojimo malonumas.
OCHO PRO yra unikalus prekės ženklas, pasižymintis aukštos kokybės, novatoriškų ir geriausių savo klasėje priemonių, skirtų kosmetikos pramonei, gamyba. OCHO PRO užsibrėžė tikslą kurti ir nuolat tobulinti priemones, padedančias manikiūro meistrui atlikti procedūras ir kasdienę nagų priežiūrą savo klientams.
OCHO PRO įrankiai –  tai sprendimai, palengvinantys Jūsų darbą.
OCHO profesionalios replės pagamintos iš aukštos kokybės kobalto plieno ir turi dvigubą spyruoklę, kuri žymiai pagerina darbą. Žnyplės yra pilkos spalvos ir matinio paviršiaus. Specialiai profiliuota rankena klasikiniame režime užtikrina aukštą tikslumą, patogumą ir darbo lengvumą.
OCHO PRO – tai tobulai tikslios manikiūro žnyplutės.
Naudotas Lap Joint sujungimo metodas; replių ašmenys darbo metu puikiai užsifiksuoja, todėl galima tiksliai kirpti. Darbas su šiomis manikiūro žnyplutėmis yra be rūpesčių. Įrankiai tarnauja ilgą laiką.
Manikiūro žnyplių priežiūra:
Po naudojimo pašalinkite nuo įrankių odelių likučius, dulkes, nagų likučius. Pamerkite įrankius į dezinfekavimo skystį. Prireikus sutepkite ašmenis bei įrankių sujungimus alyva. Pabaigus darbą ir dezinfekavus įrankius būtina uždėti ant ašmenų apsauginį dangtelį. Saugokite bei sandėliuokite žnyplutes vertikalioje padėtyje ašmenimis aukštyn, kad nepažeistumėte ašmenų.
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.0700 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Odelių žnyplutės № 03 3,5mm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *