Pakojis, porankis tatuiruočių specialistams, PRO INK 503

87.35

Pakojis, porankis tatuiruočių specialistams, PRO INK 503

Pristatome PRO INK 503 – tai profesionalus tatuiruočių meistrams sukurtas kojų ir rankų atrama.

Turime

Produkto kodas: 141170 Kategorija: Žymos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Pakojis, porankis tatuiruočių specialistams, PRO INK 503

Pristatome PRO INK 503 – tai profesionalus tatuiruočių meistrams sukurtas kojų ir rankų atrama. Ar kuriate smulkias detales, ar didesnius meninius šedevrus, šis įrankis puikiai parems jūsų kojas ir rankas per visą tatuiruočių procedūrą.

Pagamintas su ypatingu dėmesiu kokybei, PRO INK 503 užtikrina komfortą per ilgas tatuiruočių seansas, suteikdamas naudos tiek meistrui, tiek klientui. Ergonominis dizainas siekia mažinti nuovargį ir skatinti tinkamą laikyseną, leisdamas jums sutelktis į menininko darbą be nereikalingo įtempimo.

Šis aksesuaras ne tik padidina jūsų darbo patirtį, bet ir priduoda modernios stiliaus jūsų studijai. PRO INK 503 šiuolaikiškas ir elegantiškas dizainas neabejotinai pritrauks dėmesį bei puikiai dera su tatuiruočių kabinoje esančiu interjeru, kurdamas patrauklią atmosferą tiek jums, tiek jūsų klientams.

Investuokite į PRO INK 503 kojų ir rankų atramą ir pakelkite tiek darbo komfortą, tiek estetiką savo tatuiruočių studijoje. Jūsų klientai vertins dėmesį į smulkmenas, o jūs gausite naudos iš atsipalaidavusios ir malonesnės tatuiruočių proceso.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris3.5000 kg