Paplūdimio kilimėlis su atlošu mėlynos spalvos

11.93

Šis paplūdimio kilimėlis su atlošu – puiki dovana sau arba artimiesiems, norintiems patogiai ir stilingai leisti laiką gamtoje.

Turime

Produkto kodas: IKKX5393 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Paplūdimio kilimėlis su atlošu 150cm x 47cm x 48cm

Susipažinkite su idealia vasaros palydove – paplūdimio kilimėliu su patogiu atlošu. Šis kilimėlis yra puikus sprendimas tiems, kurie mėgsta patogumą bei nori mėgautis saule ir jūra. Jis turi viso kilimėlio matmenis 150 cm x 47 cm, o gulimoji dalis (be atlošo) yra 97 cm x 47 cm, suteikiant pakankamai erdvės atsipalaiduoti.

Praktiškas atlošo dizainas, kurio aukštis yra 48 cm, užtikrina papildomą komfortą, leidžiantį remti nugarą skaitant knygą ar stebint vaizdus. Kilimėlis lengvai sulankstomas, o jo sulankstyti matmenys yra 47 cm x 47 cm x 3 cm, todėl jį patogu nešiotis ir saugoti.

Kilimėlis yra supakuotas į plastikinį maišelį, kurio matmenys yra 29 cm x 28 cm, todėl jį lengva transportuoti iki paplūdimio ar parko. Pakuotės matmenys, tokie pat kaip sulankstyto gulto, yra 50 cm x 46 cm x 2 cm, užtikrinant patogų kilimėlio laikymą, kai jis nenaudojamas.

Šis paplūdimio kilimėlis su atlošu – puiki dovana sau arba artimiesiems, norintiems patogiai ir stilingai leisti laiką gamtoje. Leiskite sau atsipalaiduoti ir mėgautis vasaros malonumais su šiuo funkcionaliu ir patogiu kilimėliu.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.77 kg
Išmatavimai 5.72 × 0.00 cm