Paplūdimio kilimėlis su atlošu sulankstomas 150x47x48cm pilkas

11.94

Neleiskite sau praleisti progos įsigyti šį universalią ir patogią naujovę, kuri pakeis jūsų požiūrį į lauko poilsį.

Turime

Produkto kodas: IKKX5393_1 Kategorijos: , , , Žymos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Paplūdimio kilimėlis su atlošu sulankstomas 150x47x48cm, pilkas.

Paplūdimio kilimėlis su atlošu, kuris sulankstomas į patogų dydį 150x47x48cm ir pateikiamas vilnonėje spalvoje, tai puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta patogumą gamtoje. Šis modernus ir funkcionalus gulto krėslas taps jūsų ištikimu palydovu tiek atostogaujant prie vandens, tiek mėgaujantis laisvalaikiu lauke.

Naudoti šį kilimėlį yra itin paprasta – vos kelių sekundžių darbas. Tereikia jį ištiesti ant žemės, išskleisti atlošą ir galėsite mėgautis komfortu. Kilimėlis yra lengvas, sulankstytoje būsenoje užima nedaug vietos ir turi patogią rankeną nešimui, tad jį be vargo galėsite pasiimti į bet kurią išvyką.

Ypatingas privalumas – integruotas praktiškas krepšys prie atlošo, kuriame galite saugoti savo asmeninius daiktus, kaip telefoną ar raktus. Ne sezono metu, šį kilimėlį galite naudoti ir namuose, pavyzdžiui, žiūrint mėgstamą filmą su šeima.

Dėka metalinės konstrukcijos ir vandeniui atsparios medžiagos, šis kilimėlis tarnaus ilgai ir patikimai. Tai tikras must-have kiekvienam, kas vertina komfortą ir kokybę lauko poilsiui.

Neleiskite sau praleisti progos įsigyti šį universalią ir patogią naujovę, kuri pakeis jūsų požiūrį į lauko poilsį. Kilimėlis ne tik suteiks komfortą, bet ir pridės stiliaus jūsų laisvalaikio akimirkoms. Leiskite sau atsipalaiduoti su stilingu ir patogiu paplūdimio kilimėliu su atlošu!

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.91 kg
Išmatavimai 5.72 × 0.00 cm