Paplūdimio skėtis XXL

35.71

Paplūdimio skėtis XXL.

Įsivaizduokite vasaros vidurį, kai kaitra lietus iškyla iš dangaus, jūs atsipalaidavote sode arba paplūdimyje, o saulė negailestingai karština jūsų odą ir jūsų gėrimą, kuris turėtų būti vėsus!

Turime

Produkto kodas: IKKX5437 Kategorijos: , Žyma:
Aprašymas

Aprašymas

Paplūdimio skėtis XXL.

Įsivaizduokite vasaros vidurį, kai kaitra lietus iškyla iš dangaus, jūs atsipalaidavote sode arba paplūdimyje, o saulė negailestingai karština jūsų odą ir jūsų gėrimą, kuris turėtų būti vėsus!

Visi šie problemos būtų išspręstos tėra šiek tiek šešėlio, nors ir nedidelio, kad bent jau kurį laiką galėtumėte pasislėpti nuo saulės.

Šis skėtis jums padės, kurdamas malonų ir erdvų šešėlį, kurį ne tik jūs ir jūsų mėgstamas vėsus gėrimas galės tilpti, bet ir visi kiti jūsų šeimos nariai. Taip pat su gaivinančiais gėrimais!

Skėčio dydis leidžia pasislėpti nuo saulės patogioje, didelėje šešėlyje! Suteiksite sau poilsiui atsipūtimo momentą tiek sode, tiek paplūdimyje ar kitur saulėtose vietose!

Skėtis gali būti lengvai sumontuotas ir tvirtai pritvirtintas prie žemės naudojant patogų lauko kabliuką! Galite būti tikri, kad jis suteiks stabilumą bet kokioje žemėje, puikiai tinka skėčio įrengimui smėlyje arba sodo žemėje.

Sulankstytas skėtis neima daug vietos, todėl galite jį pasiimti atostogoms, šeimos kelionei prie vandens arba lankantis draugams kaimynystėje! Jį lengvai sutalpinsite savo automobilyje! O dėka pridedamos dėžutės, patogiai galėsite viską supakuoti!

Be saulės apsaugos, šis skėtis leis jums nesirūpinti ir vėju! Tai pasiekiama dėka papildomų sienelių, siekiančių žemę! Jų siuviniuose yra įtvirtinimo skylutės ir pridedami vėžiai, leidžiantys tvirtai pritvirtinti visą skėtį prie žemės!

Saugus ir tvirtas pritvirtinimas užtikrina skėčio stabilumą net ir stipriu vėju!

Priklausomai nuo situacijos ir jūsų poreikių, skėtį galite pritvirtinti pasvirusį arba statų! Universalus tvirtinimas atitiks visus jūsų poreikius!

Šio sodo skėčio medžiaga yra ypatingai stipri ir ilgaamžė, ji susidoros su drėgme, saule ir vėju! Ji atlaikys ne vieną šeimos kelionę ir daug savaitgalių, praleistų sode!

Matmenys:

  • Išskleisto skėčio aukštis: apie 230 cm
  • Išskleisto skėčio plotis: apie 200 cm
  • Išskleisto skėčio plotis su šoninėmis sienelėmis: apie 240 cm
  • Sulanksto skėčio ilgis: apie 150 cm
  • Pakuotės matmenys: 150 cm x 10 cm x 10 cm

Šis XXL dydžio paplūdimio skėtis suteiks jums galimybę mėgautis vasaros laiko lauke, paslėpdami nuo saulės karščio.

 

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 4.50 kg
Išmatavimai 8.70 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Paplūdimio skėtis XXL”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *