Sold outHot
AerazenLab
Xcelens

PEPTIDYAL 2 biorevitalizantas / Peptyform 2

Matyti produktų kainas bei juos įsigyti gali tik profesionalai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.HIBRIDINIS BIOREVITALIZANTAS / Peptyform 2 (Biorevitalizacija + redermalizacija)

Peptidyal 2 / Peptyform 2 yra veiksmingas dehidratuotos ir senėjimo bei saulės spindulių pažeistos odos drėkinimui ir regeneravimui, jis skirtas odos atjauninimui, randų gydymui ir kaip pagalbininkas intradermalių užpildų procedūrose. Strerilus.

Tūris : 2 x 2,5 ml

Aprašymas

Aprašymas

Peptidyal 2 / Peptyform 2 HIBRIDINIS BIOREVITALIZANTAS (Biorevitalizacija + redermalizacija)

Strerilus.

Tūris : 2 x 2,5 ml

Paskirtis: senstančios odos fiziologinių procesų skatinimui, raginio sluoksnio (Startum Corneum) atnaujinimui.

Dvigubas efektas:

  • 4x stipresnis lyginant su biorevitalizantu.
  • 1 efektas- 3 parą; 2 efektas- 2/3 savaitę!
  • Injekcinės papulytės išnyksta nuo 4 iki 24 valandų.

Sudėtis:

  • Be kryžminių jungčių HA 45mg/švirkšte, HA molekulinė masė- 3 milijonai daltonų;
  • CaHA- kalcio hidroksiapatitinė forma (įtakoja naujo kalogeno susidarymą);
  • Amino rūgštys: glicinas, prolinas.

Injekcinė technika: mikropapulė, linijinė, taškinė, boliusas ir jų deriniai.

Peptidyal 2 / Peptyform 2 yra inovatyvios mokslinės studijos rezultatas, skirtas bioregeneruojančio produkto plėtrai, kuris aktyviai remtų odos fiziologinį funkcionalų atkūrimą, ypač išorinį ląstelinių matricos sluoksnį.

Peptidyal 2 / Peptyform 2 stimuliuoja fibroblastus, naudojant amino rūgštis ir pirmtakus, kad būtų gaminamas kolagenas, elastinas ir hialurono rūgštis, ir sulėtėja jų katabolinis metabolizmas, taip pat mažinamas oksidacinio streso poveikis, ypač reaktyviems deguonies rūgšties (ROS) ir reaktyviems azoto rūgšties (RNS) radikalams. Jis taip pat atgaivina biologinius audinių atstatymo ir regeneravimo procesus.

Peptidyal 2 / Peptyform 2 yra veiksmingas dehidratuotos ir senėjimo bei saulės spindulių pažeistos odos drėkinimui ir regeneravimui, jis skirtas odos atjauninimui, randų gydymui ir kaip pagalbininkas intradermalių užpildų procedūrose.

Jis yra įtrauktas į estetinės atstatomosios ir regeneracinės medicinos protokolą. Hialurono rūgštis, gauta ne iš gyvūninės kilmės, gaunama per inovatyvų gamybos procesą, kuris užtikrina ypatingai gryną hialurono rūgšties tyrimo etape, nes naudojami cheminiai tirpikliai, kuriuos paprastai naudojami sintezinės hialurono rūgšties išgavimui.

Be to, Peptidyal 2 / Peptyform 2 gali didžiuotis vienu iš didžiausių hialurono rūgšties koncentracijų medicinos estetikos panoramoje (kiekvienam 2,5 ml švirkštui 50 mg hialurono rūgšties!).

HIBRIDINIS BIOREVITALIZANTAS (Biorevitalizacija + redermalizacija) Sterili.

Tūris: 2 x 2,5 ml

Paskirtis:

skatinti senstančios odos fiziologinius procesus ir atnaujinti raginio sluoksnį (stratum corneum).

Dvigubas efektas:

• 4 kartus stipresnis palyginus su biorevitalizantu. • Pirmasis efektas – po 3 dienų; antrasis efektas – per 2-3 savaites! • Injekcinės papulės išnyksta per 4–24 valandas.

Sudėtis:

• Be kryžminių ryšių, hialurono rūgštis 45 mg/švirkšte, hialurono rūgšties molekulinė masė – 3 milijonai daltonų; • CaHA – kalcio hidroksiapatitinė forma (skatina naujo kolageno susidarymą); • Amino rūgštys: glicinas, prolinas.

Injekcinė technika:

mikropapulės, linijinė, taškinė, boliusinė ir jų kombinacijos.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Prekės ženklas

,

Kiekis

1 dėžutė, nuo 5 dėžučių, nuo 10 dėžučių