Sold out

Plaukų džiovintuvas Gabbiano 1600 vieno greičio, juodas

166.91

Plaukų džiovintuvas Gabbiano 1600 vieno greičio, juodas.

Šalminio tipo džiovintuvai yra viena iš populiariausia kirpyklų priemonių – jas galima rasti praktiškai kiekvienoje kirpykloje

Neturime

Produkto kodas: 133162 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Plaukų džiovintuvas Gabbiano 1600 vieno greičio, juodas.

Gabbiano 1600 juodas plaukų džiovintuvas yra šalminio tipo kirpyklos įrenginys, kuris atlieka daugiau nei tik įprastą plaukų džiovinimo užduotį. Šis džiovintuvas išsiskiria nerūdijančio plieno kaitinimo elementais, kurie užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimumą.

Vienas iš svarbiausių šio džiovintuvo privalumų yra temperatūros reguliavimas. Jūs galite nustatyti norimą temperatūrą iki 75 laipsnių Celsijaus, kas yra svarbu, norint tinkamai pritaikyti jį skirtingiems plaukų tipams ir stiliams. Be to, šis prietaisas turi laiko reguliavimo funkciją nuo 0 iki 60 minučių, leisdamas jums tiksliai kontroliuoti plaukų džiovinimo laiką.

Gabbiano 1600 turi galingą 950 W galią, užtikrinantį efektyvų plaukų džiovinimą. Šalminio tipo džiovintuvai yra labai populiarūs kirpyklose, nes jie ne tik greitina plaukų džiovinimo procesą, bet taip pat turi naudingų funkcijų kirpėjams. Jie pagerina plaukų dažymo rezultatus, nes po dažymo plaukai tampa švelnūs ir blizgantys. Be to, ši prietaiso jonizacijos funkcija uždaro plaukų kutikulas, suteikdama jiems lygumą ir blizgesį.

Galima teigti, kad Gabbiano 1600 plaukų džiovintuvas yra nepakeičiamas kirpyklos įrankis, kuris padės pasiekti puikius plaukų rezultatus, tuo pačiu suteikiant puikų plaukų priežiūros komfortą klientams. Tai visapusiškas prietaisas, kurį verta turėti kirpykloje arba naudoti namuose.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris11.0000 kg