Plaukų džiovintuvas OSOMF5RD

199.00

Plaukų džiovintuvas OSOM Professional „OSOMF5RD“, 1800 W

OSOM Professional Plaukų džiovintuvas su vandens jonų technologija plaukai bus išdžiovinti itin greitai ir efektyviai, jų nepažeidžiant. Prietaise integruota unikali vandens jonų technologija giliai drėkina plaukus, suteikia jiems švelnumo ir žvilgesio, mažina elektrinimą.

Aprašymas

Aprašymas

Plaukų džiovintuvas OSOM Professional „OSOMF5RD“, 1800 W

OSOM ProfessionalPlaukų džiovintuvas su vandens jonų technologija plaukai bus išdžiovinti itin greitai ir efektyviai, jų nepažeidžiant. Prietaise integruota unikali vandens jonų technologija giliai drėkina plaukus, suteikia jiems švelnumo ir žvilgesio, mažina elektrinimą. Džiovintuvas pučia karštą arba šaltą orą su vandens jonais. Su šiuo plaukų džiovintuvu jūsų plaukai ne tik išlaikys drėgmę, tačiau taps glotnūs, žvilgantys ir atrodys sveikai. Galingo variklis užtikrina prietaiso veikimo. Be to, priklausomai nuo savo poreikių, galėsite reguliuoti oro srauto stiprumą.
Vandens jonų technologija. Džiovintuvas pučia oro srautą su vandens jonais. Ši technologija suteikia plaukams gilų drėkinimą, plaukai tampa švelnesni ir labiau žvilgantys bei mažiau elektrinasi.Reguliuojamas oro srautas. Rinkitės norimą oro srauto stiprumą reguliuodami jį patogiu jungtuku ir rinkdamiesi tarp mažo, vidutinio ir didelio oro srauto.Reguliuojama temperatūra. Pagal savo poreikius galėsite rinktis žemą, vidutinę arba didžiausią galimą temperatūrą universaliam plaukų džiovinimo poreikiui.

Turbo režimas. Laikykite režimo mygtuką nuspaustą 10–15 sekundžių ir aktyvuokite „Turbo“ veikimo režimą.

Plaukų džiovintuvo OSOM Professional techninės savybės:

– Galingumas: 1800 W.
– Įtampa: 220–240 V.
– Dažnis: 50 Hz.
– Greito džiovinimo, formavimo ir difuzinis antgaliai.
– Turbo režimas.
– Oro srautas: iki 17 l/s.
– 30% efektyvesnis plaukų džiovinimas.
– Unikali vandens jonų technologija.
– Greitas ir efektyvus plaukų išdžiovinimas.
– Magnetinis antgalis sukasi 360°.
– Oro srauto galingumas: 3 parinktys.
– Temperatūra: 3 parinktys.
– Temperatūros kontrolės sistema.
– Matmenys: 284 x 121 x 75 mm.

Prekę turim sandėlyje.

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Plaukų džiovintuvas OSOMF5RD”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *