-24%Sold outHot

Plaukų formavimo įrankis Love My Heatless Curler

Original price was: €15.99.Current price is: €12.10.

Plaukų formavimo įrankis „Love My Heatless Curler”-

padeda sukurti puikias garbanas ir bangas jūsų plaukams be jokio karščio poveikio. Šis prietaisas yra skirtas plaukų formavimui be jokio šilumos naudojimo, todėl jūsų plaukai išliks sveiki ir nepažeisti.

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

Plaukų formavimo įrankis „Love My Heatless Curler”-

yra įrankis, kuris padeda sukurti puikias garbanas ir bangas jūsų plaukams be jokio karščio poveikio. Šis prietaisas yra skirtas plaukų formavimui be jokio šilumos naudojimo, todėl jūsų plaukai išliks sveiki ir nepažeisti.

Šio įrankio dizainas yra labai paprastas ir naudingas. Jis yra pagamintas iš lengvo strypo, kurį galite naudoti bet kuriuo metu, dieną ar naktį. Jame yra segtukas ir dvi specialios gumelės, kurios švelniai laiko jūsų plaukus, kad galėtumėte sukurti norimą stilių.

„Love My Heatless Curler” yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gražių plaukų be toksiškų šilumos priemonių ar kitokių pažeidimų. Šis prietaisas suteiks jums galimybę turėti puikius plaukus, nepažeidžiant jų struktūros. Tai patogus ir lengvai naudojamas įrankis, kuris gali padėti jums pasiekti norimą plaukų stilių be jokio streso ar rizikos.

Galimos spalvos- juoda, rožinė ir įvairi.