Plaukų kirpimo mašinėlė Codos T9 belaidė, pilka

(1 pirkėjo atsiliepimas)

56.15

Turime

Produkto kodas: 147120 Kategorijos: , ,
Aprašymas

Aprašymas

Codos prekės ženklas siūlo praktiškas plaukų kirpimo mašinėles, peiliukus ir priedus. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas stilingiems, patogiems belaidžiams modeliams, kurie garantuoja didelę laisvę ir naudojimo paprastumą.

Praktiška, patogi plaukų kirpimo mašinėlė

Akumuliatorinė plaukų kirpimo mašinėlė Codos T9 užtikrins darbo komfortą ir lengvą tobulos šukuosenos susidarymą. Dėl naudojimo paprastumo ir ergonomikos prietaisas puikiai tinka tiek profesionaliam, tiek namų naudojimui, todėl galėsite valdyti plaukus.

Funkcijos, skirtos naudojimo patogumui

Fiksuotas metalinis peiliukas yra padengtas titanu , o kilnojamas – keramikinis , todėl prietaisas ilgiau išlieka aštresnis, tikslesnis ir mažiau dirgina odą. Specialus skustuvo mechanizmas leidžia tiksliau valdyti pjūvio ilgį . Prietaisas turi 4 žingsnių judamojo peilio reguliavimą naudojant jungiklį po nykščiu. Tai leidžia lengvai ir be vargo pakeisti kirpimo ilgį darbo metu . Komplekte yra dvi šukučių formos perdangos, kurių dėka galite kirpti nuo 3 iki 12 mm ilgio.

Patogus darbas be įkyrių kabelių

Galinga ličio jonų baterija užtikrina ilgalaikį ir patogų darbą . Belaidė kirpimo mašinėlė leidžia nepertraukiamai dirbti daugiau nei 4 valandas , nesijaudinant, kad laidai susipainios – nevaržomi judesiai , o tai labai palengvina plaukų kirpimą. Prietaisas taip pat turi apsaugos nuo perkrovimo funkciją , o ant korpuso esantys LED indikatoriai leidžia stebėti įrenginio įkrovimo lygį .

Elegantiška kirpimo mašinėlės išvaizda

Madingos, ergonomiškos formos skustuvas pagamintas iš matinio pilkų atspalvių plastiko. Tai užtikrina įrangos ilgaamžiškumą ir turi įtakos valymo paprastumui. Stilingas poliruotas skydelis yra vizualiai patrauklus priedas, o dėl intuityviai po pirštais esančių mygtukų naudojimasis skustuvu yra ypač patogus . Specialūs korpuso įdubimai yra estetiški, be to, skustuvas mažiau slysta rankoje, todėl galima tiksliai pjauti .

Komplekte: kirpimo mašinėlė, pakrovėjas, du plastikiniai priedai (3-6 mm ir 9-12 mm), valymo šepetys, buteliukas priežiūros alyvos.

Duomenys:
Spalva: pilki atspalviai Peilio
plotis: 4 cm
Viso įkrovimo laikas: 3 h
Veikimo laikas nuo pilno įkrovimo: 270 min (4,5 h)
Galia: 7 W
Įtampa: 100-240 V
Baterija: Li-Ion

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris0.5000 kg