Plaukų segtukai E-54, 12 vnt

2.07

Plaukų segtukai E-54, 12 vnt.

Plaukų segtukai yra neatsiejama kirpyklos įrankių kolekcijos dalis, kurių nauda yra neįkainojama.

Turime

Produkto kodas: 133253 Kategorijos: , , Žymos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Plaukų segtukai E-54, 12 vnt.

Plaukų segtukai yra neatsiejama kirpyklos įrankių kolekcijos dalis, kurių nauda yra neįkainojama. Šie E-54 plaukų segtukai pagerina darbo komfortą ir padeda sukurti puikias šukuosenas. Jų praktiškumas yra nepakeičiamas, nes jie padeda tvarkyti plaukus kirpimo, dažymo ar sudėtingų šukuosenų metu. Be to, jie puikiai tinka ir kasdieniam naudojimui, nes palengvina šukuosenos kūrimą ir išlaiko ją tvarkingą.

Šių segtukų savybės padeda užtikrinti patogų darbą:

  • Platus spaustukai: Jie leidžia suimti platesnes plaukų sruogas, todėl galėsite lengvai ir efektyviai dirbti su plaukais.
  • Lengvai valoma medžiaga: Plastikinės konstrukcijos medžiaga lengvai valosi, todėl galėsite greitai pašalinti bet kokius produktų likučius ir išlaikyti segtukus švarius.

Paprastas dizainas šiems segtukams suteikia universalumo – jie atitiks bet kurio grožio salono ar vonios interjerą.

Pakuotėje rasite 12 vnt. segtukų, kurie padės jums dirbti su plaukais lengviau ir efektyviau. Šie segtukai yra 8 cm pločio, juodos spalvos, ir pagaminti iš plastiko.

Taigi, turėdami šiuos plaukų segtukus, turėsite naudingą ir patogų įrankį plaukams tvarkyti, kurį galėsite naudoti tiek kirpykloje, tiek namuose.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.1000 kg