Priešprocedūrinis micelinis vanduo Refectocil

8.74

Priešprocedūrinis micelinis vanduo Refectocil, talpa 150 ml, yra puikus pasirinkimas ruošiantis įvairioms kosmetinėms veido procedūroms.

Turime

Produkto kodas: 110943 Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Priešprocedūrinis micelinis vanduo Refectocil 150 ml

Priešprocedūrinis micelinis vanduo Refectocil, talpa 150 ml, yra puikus pasirinkimas ruošiantis įvairioms kosmetinėms veido procedūroms. Šis demakiažo skystis yra specialiai sukurtas, kad lengvai surinktų nešvarumus nuo odos paviršiaus, taip užtikrindamas efektyvų procedūrinio ploto nuvalymą.

Jo sudėtyje esantys micelai veikia kaip magnetas, prisitraukdami nešvarumus, riebalus ir makiažo likučius, tad oda paliekama švari ir paruošta tolesniems grožio ritualams. Dėl švelnios formulės, šis micelinis vanduo yra tinkamas naudoti visiems odos tipams, net ir jautriai odai.

Naudokite Refectocil micelinį vandenį prieš kiekvieną veido procedūrą, kad pašalintumėte nešvarumus ir paruoštumėte odą tolesnei priežiūrai. Tiesiog užtepkite šiek tiek produkto ant vatos pagalvėlės ir švelniai nuvalykite veido odą. Tokie paprasti žingsniai padės pasiekti geriausius rezultatus grožio procedūrų metu.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.1500 kg