Pakojis-porankis tatuiruočių specialistams Pro Ink 710 juodas

88.13

Pakojis-porankis „Pro Ink 710“ yra skirtas tatuiruočių specialistams ir puikiai tinka naudoti tatuiruočių ar pedikiūro salonuose. Dėl universalaus ir reguliuojamo dizaino šis baldas užtikrina aukščiausią komforto lygį tiek meistrams, tiek klientams. Įrengtas trijų kojų tvirtas pagrindas garantuoja stabilumą, o reguliuojamas aukštis (nuo 61 iki 100 cm) ir pasvirimo kampas (iki 180 laipsnių) leidžia lengvai prisitaikyti prie įvairių darbo situacijų ir klientų poreikių.krinti sklandų ir kokybišką darbo procesą, padedant klientams jaustis patogiai per visą aptarnavimo laiką.

Turime

Produkto kodas: 124835 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Pakojis-porankis tatuiruočių specialistams Pro Ink 710 juodas

Pakojis-porankis „Pro Ink 710“ yra skirtas tatuiruočių specialistams ir puikiai tinka naudoti tatuiruočių ar pedikiūro salonuose. Dėl universalaus ir reguliuojamo dizaino šis baldas užtikrina aukščiausią komforto lygį tiek meistrams, tiek klientams. Įrengtas trijų kojų tvirtas pagrindas garantuoja stabilumą, o reguliuojamas aukštis (nuo 61 iki 100 cm) ir pasvirimo kampas (iki 180 laipsnių) leidžia lengvai prisitaikyti prie įvairių darbo situacijų ir klientų poreikių.

Porankis yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios ne tik suteikia ilgaamžiškumą, bet ir palengvina priežiūrą, kadangi jį lengva valyti. Modernus juodos spalvos dizainas puikiai įsilieja į bet kokio salono interjerą, suteikdamas šiuolaikišką ir profesionalią išvaizdą.

Techninės specifikacijos:

  • Spalva: juoda;
  • Reguliuojamas aukštis: nuo 61 iki 100 cm;
  • Pagalvėlės dydis: 32 x 19 cm;
  • Pėdos atramos kampas: 180 laipsnių;
  • Svoris: 5 kg;
  • Pakuotės matmenys: 57 x 20 x 15 cm.

„Pro Ink 710“ yra nepakeičiamas įrenginys, kuris padeda užtikrinti sklandų ir kokybišką darbo procesą, padedant klientams jaustis patogiai per visą aptarnavimo laiką.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 5.0000 kg