Podologinė freza Marathon Handy 700

935.73

Podologinė freza Marathon Handy 700. Grožio ir sveikatos specialistai, štai jūsų naujas sąjungininkas – MARATHON HANDY 700 2W1 podologinė freza. Sukurta atsižvelgiant į aukščiausius standartus.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Podologinė freza Marathon Handy 700

Podologinė freza pedikiūro darbams MARATHON HANDY 700 2W1 50.000 apsukos

Grožio ir sveikatos specialistai, štai jūsų naujas sąjungininkas – MARATHON HANDY 700 2W1 podologinė freza. Sukurta atsižvelgiant į aukščiausius standartus, ši freza atneša revoliuciją pedikiūro ir podologijos paslaugose. MARATHON ir SAEYANG CO., LTD iš Korėjos, abu šio įrenginio gamintojai, yra puikiai žinomi dėl savo novatoriškų sprendimų ir nepriekaištingos kokybės grožio pramonėje.

Podologinė freza Marathon Handy 700. MARATHON HANDY 700 2W1 išsiskiria neįtikėtina galia – 100 W ir maksimaliais 50.000 apsukų per minutę veikimu, kuris garantuoja nepriekaištingą darbo rezultatą net ir atliekant sudėtingiausias procedūras. 230 g sverianti rankena yra itin patogi ilgalaikio naudojimo metu, o hermetiškai sumontuotas šepetėlio mikromotoras užtikrina tylų darbą, sumažindamas triukšmo lygį 20% lyginant su kitais rinkos modeliais.

Ergonomiškas dizainas leidžia naudoti šią frezą tiek kaip stacionarų įrenginį, tiek kaip nešiojamą variantą, suteikiant dar didesnę lankstumą jūsų darbo aplinkoje. Intuityvus valdymas per bazę arba pedalą su sklandžiu reguliavimu daro darbą ne tik efektyvų, bet ir malonų.

Podologinė freza Marathon Handy 700. Įrenginys pasižymi unikalia MILLING PLOTER bazės funkcija, leidžiančia vienu metu prijungti ir valdyti kelis įrenginius, tokiu būdu optimizuojant darbo procesą. Komplekte rasite viską, ko reikia: pagrindinį įrenginį, rankeną, maitinimo laidą, stovelį, valdymo pedalą ir aiškias naudojimo instrukcijas. Būdami ORIGINALUS PRODUKTAS iš SAEYANG / MARATHON, galite būti tikri dėl šio įrenginio ilgaamžiškumo ir aukštos kokybės.

MARATHON HANDY 700 2W1 yra ne tik darbo įrankis, tai strateginė investicija į jūsų verslą, leidžianti dirbti ne tik efektyviai ir tyliai, bet ir su maksimaliu patogumu. Tai profesionalo pasirinkimas, garantuojantis nepriekaištingą rezultatą kiekvieną kartą.

Podologinė freza Marathon Handy 700: nepakeičiamas įrankis profesionaliam manikiūrui

Podologinė freza Marathon Handy 700 yra vienas iš pagrindinių įrankių kiekviename grožio salone, leidžiantis atlikti aukštos kokybės manikiūrą ir pedikiūrą. Šis įrankis yra būtinas nagų formavimui, poliravimui ir paruošimui tolesnėms procedūroms.
Investicija į aukštos kokybės frezas ir kitas nagų priežiūros priemones leidžia grožio salonams pasiūlyti manikiurui ir pedikiurui aukšto lygio paslaugas, garantuojant nepriekaištingą klientų patirtį ir ilgalaikius rezultatus.

Freza: universalumas ir patikimumas

Freza grožio industrijoje išsiskiria savo universalumu ir patikimumu. Tai įrankis, kuris gali būti naudojamas įvairioms procedūroms, pradedant nagų formavimu ir baigiant odelių šalinimu.

Freza nagams: inovacija nagų priežiūroje

Freza nagams yra inovatyvus sprendimas, leidžiantis grožio specialistams atlikti darbus greitai ir efektyviai. Naudodami aukštos kokybės frezas, specialistai gali pasiekti puikius rezultatus tiek manikiūro, tiek pedikiūro metu.

Marathon freza: aukščiausios klasės įrangos standartas

Marathon freza yra viena iš labiausiai vertinamų frezų grožio salonuose, pasižyminti aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir nepriekaištingu našumu. Ši freza yra skirta profesionalams, siekiantiems aukščiausios darbo kokybės.

Frezos: platus pasirinkimas įvairioms procedūroms

Rinkoje prieinamos įvairios frezos, skirtos konkrečioms nagų priežiūros procedūroms. Specialistai gali rinktis iš skirtingų antgalių ir greičio nustatymų, kad optimaliai atitiktų kliento poreikius.

Grožio salonas: aukščiausias nagų priežiūros standartas

Kiekvienas grožio salonas, kuris investuoja į aukštos kokybės frezas ir kitas nagų priežiūros priemones, gali pasiūlyti savo klientams aukščiausią paslaugų lygį ir nepriekaištingą rezultatą. Nagu priemones, įskaitant įvairias frezas, yra esminė grožio salonų sėkmės dalis. Kruopščiai parinktos priemonės nagams užtikrina ne tik puikius rezultatus, bet ir klientų pasitenkinimą.

Manikiūras ir pedikiūras: frezos taikymo galimybės

Tiek manikiuras, tiek pedikiuras reikalauja tikslumo ir aukštos kokybės įrankių. Frezos yra būtinos tiek nagų formavimui, tiek odelių šalinimui, leidžiančios pasiekti profesionalų ir švarų rezultatą.

Priemonės nagams: kiekvieno grožio specialisto pasirinkimas

Priemonės nagams, įskaitant frezas, yra kiekvieno grožio specialisto darbo arsenalas. Tinkamai parinktos ir kokybiškos priemonės yra raktas į sėkmingą ir profesionalų nagų priežiūros rezultatą.

Prekę turim sandėlyje

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 4.8000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Podologinė freza Marathon Handy 700”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *