Podologinis vežimėlis-spintelė kosmetologams 984

467.99

Podologinis vežimėlis-spintelė kosmetologams 984.

Šis aukštos kokybės podologinis vežimėlis yra ne tik funkcionalus  pagalbininkas, bet ir nepakeičiamas kosmetinis staliukas kiekviename moderniame grožio salone.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Podologinis vežimėlis-spintelė kosmetologams 984.

Šis aukštos kokybės podologinis vežimėlis yra ne tik funkcionalus  pagalbininkas, bet ir nepakeičiamas kosmetinis staliukas kiekviename moderniame grožio salone. Tai ne tik pagalbinis įrankis, bet ir elegantiškas grožio salono baldas, kuris atitinka aukščiausius kosmetologijos standartus.

Vežimėlio mobilumas, garantuojamas ratukais, suteikia lankstumo ir pritaikomumo kiekvienoje situacijoje. Stiklinis stalviršis suteikia modernumo pojūtį, o stalčiai leidžia tvarkingai susidėti visus reikiamus daiktus. Be to, stumdoma lentyna yra puikiai pritaikyta podiatrijos frezaii ar kitam svarbiam įtaisui.

Ypatingas dėmesys buvo skiriamas saugumui ir higienai, todėl viename stalčiuje yra įmontuota UV-C lempa. Tai užtikrina geresnį įrankių ir priedų sterilumą, todėl šis kosmetologinis staliukas tampa būtinas įrenginys kiekviename profesionaliame grožio kabinete.

Vežimėlis 984 ne tik suteiks profesionalumo jūsų salone, bet ir taps reprezentatyviu salono baldų elementu, pabrėžiančiu dėmesį detalėms ir kokybei.

Vežimėlio aukštis 78 cm. Vežimėlio plotis 42 cm.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris32.0000 kg