Sold out

Podologinis vežimėlis Y-200 su įranga

1,651.00

Ergonomiška darbo vieta yra sėkmės raktas atliekant tikslias ir patogias procedūras. Podologinis vežimėlis Y-200 su įranga pasižymi dėmesiu detalėms, universalumu ir funkcionalumu, todėl užtikrina efektyvų darbą.

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

Podologinis vežimėlis- spintelė Y-200 su įranga

Ergonomiška darbo vieta yra sėkmės raktas atliekant tikslias ir patogias procedūras. Podologinis vežimėlis Y-200 su įranga pasižymi dėmesiu detalėms, universalumu ir funkcionalumu, todėl užtikrina efektyvų darbą.

Vežimėlio savybės:

  • Aukštis: 85 cm
  • Plotis: 88 cm
  • Lentynų tipas: medinės
  • Vieta kosmetologinei lempai: yra
  • UV sanitizacinė lentyna: yra

Į komplektą įeina:

  • Podologijos padalinys Y-200
  • Pedikiūro freza su Exo Podo Line dulkių ištraukėju
  • Elegantiška kosmetologinė lempa su didinamuoju lęšiu (modelis: 6025)
  • UV-C sterilizatorius įrankių sanitizavimui

Mobilus ir reguliuojamas vežimėlis kosmetologams: Šis solidus podologijos vežimėlis padeda lengviau atlikti procedūras. Trijuose talpiuose stalčiuose tilps visi reikalingi priedai, įrankiai ir gaminiai. Vežimėlis turi ištraukiamą lentyną, ant kurios galima padėti prietaisus, tokius kaip sterilizatorius ar frezavimo staklės, bei indus ar ruošinius, kuriuos visada verta turėti po ranka. Ratukai leidžia lengvai perkelti vežimėlį tarp kambarių, o TUBE laikiklis suteikia galimybę montuoti šviestuvą tiesiai ant stalviršio bet kurioje vietoje. Pagamintas iš patvarių medžiagų, vežimėlis yra lengvai valomas ir pagerina specialistų paslaugų našumą.

Pedikiūro freza su Exo Podo Line dulkių ištraukėju: Ši freza su dulkių ištraukėju yra puikus sprendimas, leidžiantis išlaikyti aukštus higienos standartus. Frezavimo galvutė turi 50 W galią, leidžiančią dirbti iki 30 000 apsisukimų per minutę greičiu, todėl efektyviai šalina suragėjusį epidermį. Procedūrų metu galima laisvai reguliuoti greitį, galvos sukimosi kryptį ir absorberio siurbimo galią. Skaitmeninis ekranas leidžia stebėti filtro užpildymo lygį ir esamus įrenginio nustatymus. Aukštos kokybės gaminys puikiai tinka pedikiūrui ir specializuotoms podologinėms procedūroms.

Elegantiška kosmetologinė lempa su didinamuoju lęšiu (modelis: 6025): Ši lempa be šešėlių leidžia matyti odą 5D padidinimu, užtikrinant puikų apšvietimą. Antirefleksinis stiklas garantuoja didesnį komfortą darbo metu, sumažina galvos skausmo riziką. Šalta šviesos spalva padidina koncentraciją. Reguliuojamas trikojis leidžia nustatyti tinkamą aukštį ir pasvirimo kampus, todėl lengva pritaikyti apšvietimą pagal individualius poreikius. Didinamoji lempa idealiai tinka tikslioms odos audinių diagnozėms ir gydymui, palengvinant specialistų darbą.

Patogus UV-C sterilizatorius: Šis nedidelio dydžio UV-C sterilizatorius puikiai tinka sausai dezinfekcijai kirpyklose ar grožio salonuose. Naudodamas ultravioletinę šviesą, kurios bangos ilgis 254 nm, jis efektyviai naikina mikroorganizmų vegetatyvines formas. Dezinfekcija trunka 45 minutes.

Podologinis vežimėlis-spintelė Y-200 su įranga yra idealus pasirinkimas tiek profesionaliems grožio salonams, tiek medicinos kabinetams, užtikrinantis patogumą, efektyvumą ir aukštus higienos standartus.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 54.5000 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Podologinis vežimėlis Y-200 su įranga”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *