Sold out

Pripučiamas čiužinys su tinklu XXL

23.91

Jei tektų rinkti stilingiausią vasaros atostogų atributą, šis pripučiamas čiužinys — baklažanas, be abejonės, būtų geriausiųjų sąraše!

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

Pripučiamas čiužinys su tinklu 250cm XXL.

Jei tektų rinkti stilingiausią vasaros atostogų atributą, šis pripučiamas čiužinys — baklažanas, be abejonės, būtų geriausiųjų sąraše! Ryškios spalvos ir įdomus dizainas pritrauks aplinkinių dėmesį, tad tikrai neliksite nepastebėti! Mėgaukitės saulės kaitra ir tuo pačiu metu — vandens vėsa, kadangi šio čiužinio dugnas padarytas iš tinklelio, praleidžiančio vandenį. Paprasta pripūsti, tad ilgai nevargdami galėsite mėgautis poilsiu vandenyje!

Saulės Malonumai su Stiliaus Įspūdžiu

Šis pripučiamas čiužinys su tinklu yra vasaros atostogų nepakeičiamas atributas! Jo spalvingas dizainas ir dydis (250 cm XXL) tikrai pritrauks dėmesį ir padarys jus pastebimais visiems. Tai puikus pasirinkimas norint mėgautis saulės spinduliais ir vandens malonumais vienu metu.

Ilgalaikis Naudojimas ir Komfortas

Šis pripučiamas čiužinys pagamintas iš kokybiškos PVC medžiagos, užtikrinančios jo ilgaamžiškumą. Be to, jo dugnas yra pagamintas iš specialaus tinklelio, kuris praleidžia vandenį. Tai reiškia, kad galėsite jį naudoti vandenyje ir mėgautis malonumais, nepakeldami nuo čiužinio.

Paprasčiausias Naudojimas

Pripūsti šį čiužinį yra labai paprasta, todėl nepraleisite daug laiko, kol jis bus pasiruošęs naudojimui. Dabar galėsite leisti atostogas vandenyje su komfortu ir stiliaus prisilietimu. Jo matmenys yra 250 x 100 cm, užtikrinantys pakankamai vietos jūsų poilsiui. Tai tikrai puiki investicija į jūsų vasaros malonumus!

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.93 kg
Išmatavimai 2.36 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Pripučiamas čiužinys su tinklu XXL”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *