Pripučiamas plaukimo ratas 91cm Padanga

3.57

Pripučiamas plaukimo ratas „Padanga” yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško originalaus ir praktiško aksesuaro vasaros pramogoms prie vandens.

Turime

Produkto kodas: IKKX5004 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Pripučiamas plaukimo ratas 91cm Padanga

Pripučiamas plaukimo ratas „Padanga”, 91 cm skersmens, yra originalus ir praktiškas vasaros aksesuaras, puikiai tinkantis mėgautis vandens pramogomis. Šis pripučiamas ratas su unikaliu padangos dizainu ne tik atrodo įspūdingai, bet ir užtikrina puikų plūduriavimą vandens paviršiuje.

Pagamintas iš kokybiškos ir atsparios PVC medžiagos, pripučiamas ratas „Padanga” garantuoja ilgalaikį naudojimą ir atsparumą mechaniniams pažeidimams. Jo 91 cm skersmuo suteikia pakankamai erdvės patogiam atsipalaidavimui vandenyje, o originalus dizainas pritrauks aplinkinių dėmesį.

Pripučiamas plaukimo ratas yra lengvas, patogiai transportuojamas ir lengvai pripučiamas, todėl tampa neatsiejama kelionės į paplūdimį ar baseiną dalimi. Po naudojimo jis gali būti greitai išpūstas ir kompaktiškai susidėtas, užimant nedaug vietos.

Savybės:

  • Skersmuo: 91 cm
  • Dizainas: Padangos imitacija
  • Medžiaga: Aukštos kokybės PVC
  • Tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems

Pripučiamas plaukimo ratas „Padanga” yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško originalaus ir praktiško aksesuaro vasaros pramogoms prie vandens. Jis suteikia saugumą plūduriuojant, taip pat pridės žaismingumo ir stiliaus jūsų atostogų akimirkoms.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.29 kg
Išmatavimai 0.83 × 0.00 cm