Užsakymo patvirtinimas ir apmokėjimas

Sudėję visas prekes į krepšelį ir išsiuntę užsakymą, tą pačią dieną gausite užsakymo patvirtinimą. Užsakymą galima apmokėti naudojantis visais internetinėje parduotuvėje www.skinstars.lt nurodytais apmokėjimo būdais. Pasirinkus bankinį pavedimą pinigus reikia pervesti į dokumente nurodytą atsiskaitomąją sąskaitą būtinai nurodant užsakymo numerį. Prašome apmokėti Jūsų užsakytas prekes per 3 (tris) dienas nuo užsakymo patvirtinimo. Jei per šį laikotarpį užsakymas nebus apmokėtas, jis bus automatiškai anuliuotas.

Užsakant nepamirškite nurodyti tikslių duomenų:

1. Gavėjo vardas ir pavardė
2. Pristatymo adresas
3. Pašto kodas
4. Telefono numeris
5. El. pašto adresas

Pristatymo būdai

Jūsų užsakymą išsiųsime į bet kurią internetinėje parduotuvėje www.skinstars.lt nurodytą siunčiamų krypčių vietą. Prekes siunčiame registruotu paštu, paštomatu arba kurjeriu į namus, biurą ar kitą Jums patogią vietą priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo.

1. Lietuvos paštu
1.1. Užsakymą pristato Lietuvos paštas. Užsakymas yra siunčiamas registruotu paštu. Prekes pristato Lietuvos paštas. Pristatymo laikas Lietuvoje apytikriai 3 – 5 darbo dienos nuo prekių išsiuntimo. Detalesnė informacija siunčiant į užsienį- adresu www.post.lt. Galimi vėlavimai dėl Lietuvos pašto darbo sutrikimų, pvz. šventiniu laikotarpiu. Siuntos pristatomos nurodytu adresu Lietuvos pašto darbo dienomis, darbo valandomis. Neradus siuntos gavėjo arba esant sunkesnei siuntai, paliekamas pranešimas, kad siuntą galite atsiimti artimiausiame miesto ar rajono pašto skyriuje pagal Jūsų nurodytą pristatymo adresą. 1.2. Pristatymo kainą pirkėjas mato užsakymo pateikimo metu.

2. Pristatymas į Omniva paštomatą
2.1. Užsakymą pristato į paštomatą, Omniva siuntų tarnyba: Užsakymas yra siunčiamas į Jūsų pasirinktą Omnivos paštomatą. Pristatymo laikas 2 – 3 darbo dienos nuo prekių išsiuntimo. Kai prekės yra pristatomos į paštomatą, gavėjas yra informuojamas trumpaja SMS žinute ir elektroniniu laišku. Pranešime bus visa reikalinga informacija siuntai atsiimti iš paštomato.
2.2. Pristatymo kaina pristatant į Omniva paštomatą: Užsakymai kurių vertė yra 50 Eur ir daugiau, į visoje Lietuvoje veikiančius Omniva paštomatus yra pristatomi NEMOKAMAI. Užsakymams kurių vertė mažesnė nei 50 Eur yra taikomas 3,00 Eur pristatymo mokestis pristatant į visus Lietuvos Omniva paštomatus.

3. Pristatymas į LP express paštomatą
3.1. Užsakymą pristato į paštomatą, LPexpress siuntų tarnyba: Užsakymas yra siunčiamas į Jūsų pasirinktą LPexpress paštomatą. Pristatymo laikas 1 – 2 darbo dienos nuo prekių išsiuntimo. Kai prekės yra pristatomos į paštomatą, gavėjas yra informuojamas trumpaja SMS žinute ir elektroniniu laišku. Pranešime bus visa reikalinga informacija siuntai atsiimti iš paštomato.
3.2. Pristatymo kaina pristatant į LP express paštomatą: Užsakymai kurių vertė yra 50 Eur ir daugiau, į visoje Lietuvoje veikiančius LPexpress paštomatus yra pristatomi NEMOKAMAI. Užsakymams kurių vertė mažesnė 50 Eur yra taikomas  3,00 Eur pristatymo mokestis pristatant į visus Lietuvos LP express paštomatus.

4. Pristatymas į namus visoje Lietuvoje per kurjerį
4.1. Užsakymą pristato kurjeris visoje Lietuvoje. Prekės yra pristatomos į namus, biurą ar kitą vietą nuo 08:00 iki 17:00 val. kiekvieną darbo dieną. Prekių pristatymo trukmė 2 – 3 darbo dienos nuo prekių išsiuntimo. Prieš pristatant prekes, kurjeris su Jumis susisieks Jūsų nurodytu kontaktiniu telefonu ir perspės apie savo atvykimą. Užsakytos prekės atiduodamos tik jas užsakiusiam asmeniui, jei nėra suderinta kitaip. Prieš priimdami siuntą, patikrinkite pakuotės būklę (ji negali būti atidaryta, praplėšta ar kaip kitaip sugadinta).
Jei pakuotė pažeista, nedelsiant apie tai praneškite telefonu +370 68772725 ir nepriimkite siuntos. 4.2. Pristatymo kaina pristatant kurjeriui: taikomas prekių pristatymo mokestis visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją.

PASTABA! Prekių pristatymas į Rusijos Federaciją ir Baltarusiją yra nevykdomas.

Daugiau nei 90% visų prekių asortimento turime savo sandėlyje. Europos sandėliuose esančias prekes stengiamės pristatyti kuo greičiau. Dėl tikslesnio prekės pristatymo termino teiraukitės el. paštu info@gic.lt.