Profesionalus fotodinaminės terapijos PDT aparatas, Bellat

Profesionalus fotodinaminės terapijos PDT aparatas.

Bellat PDT yra LED šviesą skleidžianti įranga, skirta naudoti šviesos ir fotodinaminės terapijos metu. Bellat PDT šviesos įrangos pranašumas yra tas, kad ji nesukelia jokio šalutinio poveikio, dėl šios priežasties gali būti naudojama neskausmingoms veido, kaklo ar galvos odos problemoms spręsti, tokioms kaip aknė, atopinis dermatitas, rožinė, kuperozė ir kitoms.

Produkto kodas: BELLAT Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Profesionalus fotodinaminės terapijos PDT aparatas.

Bellat  yra LED šviesą skleidžianti įranga, skirta naudoti šviesos ir fotodinaminės terapijos metu. Bellat šviesos įrangos pranašumas yra tas, kad ji nesukelia jokio šalutinio poveikio, dėl šios priežasties gali būti naudojama neskausmingoms veido, kaklo ar galvos odos problemoms spręsti, tokioms kaip aknė, atopinis dermatitas, rožinė, kuperozė ir kitoms.

Mūsų aparatas pasižymi statišku galingumu 11W ir maksimaliu galingumu 50W, veikiančiu esant 220-230VAC, 5A, ir 50Hz/60Hz.

Be to, kompaktiško dizaino matmenys yra 57,5x41x40 cm, o sujungus aparato dydį ir pakuotės dydį, jis sudaro 113×52,5×52,5 cm, viso svoris – 35 kg.

Taigi, pasirinkite mūsų profesionalų Bellat PDT aparatą ir pasieksite išskirtinius odos atjauninimo rezultatus, pagerindami savo išvaizdą jau šiandien.

Garantija: 1 metai

Tipas: STANDING (stovintis)

Savybės: pigmento pašalinimas, odos įtempimas, spuogų gydymas, raukšlių šalinimas

Kištukų tipas: AU, UK, EU, US, CN, JP, Za, It

Traktuojama sritis: kūnas, veidas

Valdymo rankenėlis: LED spektras

Technologija: E-Light

Valdymas: 10,5 colių jutiklinis ekranas

Išėjimas: Statiškas galingumas: 11W;

Maksimalus galingumas: 50W

Elektra: 220-230VAC, 5A, 50Hz/60Hz

Aparato dydis: 57,54140 cm

Pakuotės dydis: 11352,552,5 cm (kartonas)

Svoris: 35 kg