Puzzle planetos

12.46

Dėlionė Puzzle planetos yra ne tik malonus ir įdomus žaidimas, bet ir puiki mokomoji priemonė, suteikianti galimybę mokytis ir tobulėti žaidžiant.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Puzzle planetos 150vnt

Puzzle planetos, sudarytos iš 150 detalių, yra ne tik pramoginė veikla, bet ir švietimo priemonė. Jos kilmė siekia XVIII amžių, kai dėlionės buvo naudojamos kaip mokomosios priemonės. Londono geografas sukūrė dėliones kaip būdą mokiniams lengviau įsiminti Europos žemėlapį.

Šiandieninė Saulės sistemos tematiką atspindinti dėlionė yra puiki edukacinė priemonė, skirta tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Ji vaizduoja supaprastintą Saulės sistemos schemą, įtraukiant Saulę, visas planetas, Tarptautinę kosminę stotį ir astronautą. Spalvinga ir intriguojanti dizaino schema ne tik pradžiugins akį, bet ir paskatins mažylius žaisti.

Sudėtingumas, slypintis 150 dėlionių detaliųse, suteiks jūsų vaikams valandas įdomaus ir kūrybiško žaidimo. Tai puikus būdas praleisti laiką kartu, stiprinti tarpusavio ryšius ir ugdyti kūrybiškumą. Be to, kuo arčiau dėlionės centro, tuo detalės mažėja, leisdamos vaikams tobulinti savo dėliojimo įgūdžius.

Svarbu paminėti, kad visi dangaus kūnų pavadinimai užrašyti anglų kalba, padedant vaikams mokytis ir ugdyti užsienio kalbos žinias nuo pat mažų dienų.

Ši mokomoji dėlionė yra puiki priemonė intelektualiems žaidimams, skatinanti erdvinį suvokimą, kūrybinį mąstymą ir smulkiąją motoriką. Ji lavina rankų ir akių koordinaciją, tikslumą bei dėmesį.

Dėlionė pagaminta iš patvarios kartoninės medžiagos, užtikrinant ilgaamžiškumą ir saugų naudojimą. Ji yra supakuota į estetišką dėžutę, todėl puikiai tinka dovanai vyresniems nei trejų metų vaikams.

Rinkinio turinys:

  • 150 puzzle detalių
  • popierinis kilimėlis, padedantis lengviau surinkti puzzle
  • Medžiaga: kartoninės dėlionės

Matmenys:

  • visa dėlionė: apie 60 cm skersmens
  • galvosūkio pavyzdys: 7 cm x 4 cm
  • pakuotės matmenys: 22 cm x 12 cm

Dėlionė Puzzle planetos yra ne tik malonus ir įdomus žaidimas, bet ir puiki mokomoji priemonė, suteikianti galimybę mokytis ir tobulėti žaidžiant.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.72 kg
Išmatavimai 7.22 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Puzzle planetos”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *