Sold out

Raktų pakabukas lėlės 4vnt 12cm

4.78

Šis raktų pakabukų rinkinys, kuriame yra keturios 12 cm dydžio lėlės, neabejotinai džiugins ir mažus, ir didelius lėlių mylėtojus.

Neturime

Produkto kodas: IKKX6361 Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Raktų pakabukas lėlės 4vnt 12cm

Šis raktų pakabukų rinkinys, kuriame yra keturios 12 cm dydžio lėlės, neabejotinai džiugins ir mažus, ir didelius lėlių mylėtojus. Kiekviena lėlė pagaminta su išskirtiniu dėmesiu detalėms, suteikiant joms gyvybės ir individualumo.

Rinkinio sudėtį sudaro vienas berniuko ir trys mergaičių lėlės, kurių kiekviena aprengta stilingais ir elegantiškais drabužiais. Berniukas išsiskiria juoda fraka su rausva peteliške ir juodomis šlepetėmis, o mergaitės vilki išskirtinai gražias violetinės, bordo ir tamsiai mėlynos spalvos sukneles, papuoštas derančiais gėlių aksesuarais ant galvų.

Kiekvienos lėlės rankos ir kojos yra judrios, todėl jas galima sėdinti ar pastatyti įvairiose pozicijose, skatinant vaiko vaizduotę ir žaidimų įvairovę. Be to, šios lėlės puikiai tiks kaip raktų pakabukas dėl metalinių žiedų ant jų galvų, leidžiančių lengvai pritvirtinti prie raktų rinkinio, kuprinės ar rankinės.

Rinkinys supakuotas į patrauklią folijos pakuotę, tad tinka puikiai dovanai. Lėlės su savo estetiniu atlikimu ir originaliu dizainu neabejotinai patrauks kiekvieno vaiko dėmesį, skatindamos jį žaisti ir kurti įvairias istorijas.

Rinkinys apima:

  • 1 berniuko lėlę
  • 3 mergaičių lėles

Lėlių matmenys: 12 cm Žymos ilgis: 6,5 cm Pakuotės matmenys: 20 cm x 30 cm x 3,5 cm

Įsigykite šį lėlių rinkinį ir suteikite savo vaikams galimybę kūrybingai žaisti ir tuo pačiu paversti kasdienius daiktus įdomiais ir išskirtiniais aksesuarais.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.12 kg
Išmatavimai 0.76 × 0.00 cm