Rankšluosčių džiovintuvas ELEGANTE E18 480W

142.99

Rankšluosčių džiovintuvas ELEGANTE E18 480W.

Jeigu jūs esate grožio salono savininkas arba tiesiog norite pasirūpinti savo namų komfortu, tai „Elegante” rankšluosčių džiovintuvas E18 480W gali būti jūsų puiki pasirinkimas.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Rankšluosčių džiovintuvas ELEGANTE E18 480W.

Jeigu jūs esate grožio salono savininkas arba tiesiog norite pasirūpinti savo namų komfortu, tai „Elegante” rankšluosčių džiovintuvas E18 480W gali būti jūsų puiki pasirinkimas. Šis prietaisas atstovauja „Elegante” prekės ženklo ilgai puoselėtą reputaciją, kuriant funkcionalius sprendimus, gerinančius paslaugų efektyvumą.

Šis rankšluosčių džiovintuvas siūlo daug naudingų funkcijų, kurios padeda lengvai ir efektyviai šildyti rankšluosčius. Vienas iš jo didžiųjų privalumų yra galimybė šildyti du didelius rankšluosčius vienu metu. Tai įmanoma dėl unikalaus kibiro formos, kuris užtikrina tolygų šilumos paskirstymą viso rankšluosčio paviršiuje.

Prietaisas taip pat turi keletą kitų puikių funkcijų. Jis greitai pasieks norimą temperatūrą, todėl būsite pasiruošęs darbui per kelias minutes. Be to, rankšluosčių džiovintuvas turi laikmačio funkciją, leidžiančią jums nustatyti pageidaujamą šildymo laiką: galite pasirinkti tarp 15, 30, 45 arba 60 minučių. Ekranas rodo likusį laiką ir temperatūrą įrenginio viduje, o automatinio išjungimo funkcija leidžia sutaupyti energijos, išjungiant šildymą po tam tikro laiko.

Be funkcionalumo, šis prietaisas taip pat suteikia estetinio malonumo. Jo balto plastiko korpusas lengvai valomas, o estetiniai grioveliai ir medienos imitacija yra vizualiai malonus akis. LED lemputės informuoja apie šildytuvo veikimo būseną, o valdymo diodas rodo pasirinktą veikimo laiką.

Galų gale, „Elegante” rankšluosčių džiovintuvas E18 480W yra ne tik praktiškas, bet ir stilingas prietaisas. Jį galima laisvai stovintį nešioti su specialiu patvariu dirželiu arba palikti ant apvalaus pagrindo, kuris taupo vietą.

Svarbiausi šio rankšluosčių džiovintuvo duomenys:

  • Spalva: Balti atspalviai
  • Laiko reguliavimas: 15, 30, 45, 60 minučių
  • Maksimali temperatūra: 120 °C
  • Galia: 400 W
  • Nominali įtampa: 230 V

„Elegante” rankšluosčių džiovintuvas E18 480W yra puikus įrankis, kuris ne tik pagreitins jūsų kasdienius užsiėmimus, bet ir pridės elegancijos jūsų erdvei. Tai puikus pavyzdys, kaip technologija ir dizainas gali puikiai derėti kartu.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 10.0000 kg