Sold out

RC automobilis Hummer H2

17.93

RC automobilis Hummer H2.

RC automobilis Hummer H2  yra tikra lenktyninio džiaugsmo dozė mažiems automobilių entuziastams. Šis žaislas ne tik leis jūsų vaikui patirkti įdomias lenktynes, bet ir įkvėps vaikystės svajones bei suteiks neatskiriamą lenktyninio automobilio pojūtį.

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

 

RC automobilis Hummer H2.

RC automobilis Hummer H2 yra tikra lenktyninio džiaugsmo dozė mažiems automobilių entuziastams. Šis žaislas ne tik leis jūsų vaikui patirkti įdomias lenktynes, bet ir įkvėps vaikystės svajones bei suteiks neatskiriamą lenktyninio automobilio pojūtį.

Svarbiausia tai, kad žaidimas su šiuo RC automobiliu suteiks ne tik puikią pramogą, bet ir lavins jūsų vaiko įgūdžius. Jis išmoks žengti pirmuosius vairuotojo žingsnius, lavins loginį mąstymą ir reakcijos greitį. Tai puiki proga suteikti vaikui gražius prisiminimus ir kokybiškai leisti laiką.

RC automobilio „Hummer H2” ypatybės apima ne tik jo puikų veikimo nuotolį iki 25 metrų ir greitį nuo 10 iki 15 km/h, bet ir kruopščiai pagamintą kūną, kuris atspindi tikrosios „Hummer” modelio išvaizdą. Jis taip pat turi amortizatorius, kurie padeda lengvai įveikti kliūtis, ir LED diodus, kurie įsijungia judant pirmyn ar atgal. Šis RC automobilis yra pramoga tiek namuose, tiek biure, kur galite organizuoti įvairias lenktynes su draugais.

RC automobilis Hummer H2 yra ne tik smagus žaislas, bet ir puiki dovanos idėja, supakuotas į spalvingą dėžę, todėl puikiai tinka kaip dovana jūsų vaikui arba vaikui jūsų draugų ar šeimos.

Specifikacijos:

  • Spalva: Žalias
  • Skalė: 1/24 Ilgis: 200 mm
  • Plotis: 90 mm Aukštis: 85 mm
  • Diapazonas: 15-25 metrai
  • Greitis: 10-15 km / h
  • Veikimo dažnis: 27 MHz
  • Maitinimo šaltinis: 3xAA (automobilis) ir 2xAA baterijos nuotolinio valdymo pultui (nepridedamos)
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.54 kg
Išmatavimai 5.38 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “RC automobilis Hummer H2”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *