Sold out

RC nuotolinio valdymo valtis FT009 žalia

88.21

Nuotoliniu būdu valdoma motorinė valtis FT009 žalia yra neprilygstamas pasirinkimas tiek jauniems, tiek suaugusiems vandens sporto mėgėjams.

Neturime

Produkto kodas: IKKX9029_2 Kategorijos: , ,
Aprašymas

Aprašymas

RC nuotolinio valdymo valtis FT009 žalia

Nuotoliniu būdu valdoma motorinė valtis FT009 žalia yra neprilygstamas pasirinkimas tiek jauniems, tiek suaugusiems vandens sporto mėgėjams. Šis manevringas, itin greitas modelis, pagamintas iš tvirtos medžiagos, garantuoja aukščiausią veikimo kokybę ir patvarumą.

Lenktyninė valtis sugebės įgyvendinti kiekvieno berniuko svajonę apie dalyvavimą motorinių valčių varžybose, leisdamas išbandyti jėgas vandens sporto pasaulyje. Dėl jos aptakios formos, galingos 540 klasės turbinos ir stipraus vairo, valtis pasiekia įspūdingą greitį iki 30 km/val, suteikdama nepakartojamą adrenalino dozę.

Valtis išsiskiria išmaniąja orientacijos sistema („Headless” režimu), suteikiančia galimybę skristi bet kuria kryptimi, nepaisant jos orientacijos piloto atžvilgiu, ir automatinio grįžimo funkcija, garantuojančia saugų valties sugrįžimą.

Valtis valdoma 4 kanalų 2,4 GHz siųstuvu, kuris užtikrina stabilų ir patikimą ryšį. LED apšvietimas ne tik prideda estetikos skrydžio metu, bet ir padeda orientuotis tamsoje. Valties konstrukcija yra subalansuota taip, kad net apvirtus ji visada grįžtų į pradinę padėtį.

Svarbu pažymėti, kad visa elektronika yra saugiai paslėpta valties kabinoje, o visos jungtys yra apsaugotos sandarikliais, užkertant kelią vandeniui patekti į vidų.

Komplektą sudaro motorinė valtis, nuotolinio valdymo pultas, stiprus 7,4 V 1500 mAh akumuliatorius, įkroviklis, dokinis lopšys, atsarginis sraigtas. Valtis patogi naudoti ir lengva valdyti, todėl ji puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems vairuotojams. Supakuota į estetišką pakuotę, valtis gali tapti puikia dovana bet kuriai progai.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 1.00 kg
Išmatavimai 20.75 × 0.00 cm