Sold out

Vienkartiniai rankšluoščiai (50cm – 70cm) (100vnt.)

15.60

Vienkartiniai rankšluoščiai.

Pagaminta iš natūralių medvilnės pluoštų, kurie per 90 dienų suyra į biomasę. Visi gaminiai pasižymi dideliu sugeriamumu ir ilgaamžiškumu.

Rankšluosčio dydis: 50×70 cm. Kiekis: 100 vnt.

Neturime

Produkto kodas: 140782 Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Vienkartiniai rankšluoščiai.

Pagaminta iš natūralių medvilnės pluoštų, kurie per 90 dienų suyra į biomasę. Visi gaminiai pasižymi dideliu sugeriamumu ir ilgaamžiškumu. Jei
norite būti arčiau gamtos, šie produktai jums. Medvilninis kirpimo rankšluostis bus pritaikytas kiekvienoje kirpykloje. Dėl minėto sugeriamumo jis
puikiai tinka plaukams džiovinti. Tačiau grožio salone jis gerai išdžiovina rankas, kojas ar kūną po procedūrų kosmetiniais preparatais. Medvilninis
rankšluostis yra sulankstytų lapų pavidalu, kad būtų lengviau dirbti.
Labai minkštas ir patvarus.

Rankšluosčio dydis: 50×70 cm. Kiekis: 100 vnt.

Prekę turim sandėlyje.

Prekės nuotrauka yra tiksli kiek įmanoma, tačiau negalime garantuoti idelaus atitikimo. Gamintojai prekes pastoviai tobulina, todėl pakuotės išvaizda, detalės ir užrašai gali skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje esančios prekės nuotraukos. Atkreipiame dėmesį, kad prekės spalva gali nežymiai skirtis dėl Jūsų kompiuterio ekrano nustatymo.

Prekės aprašymas– tai gamintojo ar tiekėjo informacija. Verčiant iš užsienio kalbos gali būti paminėtos tik prekės pagrindinės savybės. Prekės matmenų ieškokite aprašyme arba nuotraukose.

Jei yra kokių nors likusių klausimų,- prašome kreiptis į Skin Stars komandą. Maloniai patarsime.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.2000 kg