Skin Clinic

Retinolis 300 2ml

Matyti kosmetikos didmenines kainas gali tik grožio profesionalai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.Šis produktas yra specialiai sukurtas veido, kaklo, dekolte bei rankų odos regeneracijai, mažinant senėjimo požymius ir suteikiant odai skaistumo bei švytėjimo.

Aprašymas

Aprašymas

Retinolis 300 2ml

Retinolis 300 iš Skinclinic yra aukštos efektyvumo priemonė, skirta odos jauninimui ir atgaivinimui. Šis produktas yra specialiai sukurtas veido, kaklo, dekolte bei rankų odos regeneracijai, mažinant senėjimo požymius ir suteikiant odai skaistumo bei švytėjimo.

Veikimas

Retinolis yra žinomas dėl savo gebėjimo skatinti odos ląstelių atsinaujinimą, mažinti raukšles ir pagerinti odos tekstūrą. Jis taip pat padeda reguliuoti sebumo gamybą ir yra stiprus antioksidantas, apsaugantis odą nuo laisvųjų radikalų žalos.

Naudojimas

  • Odos jauninimas: Intensyviai skatina odos regeneraciją, mažina raukšles ir senėjimo požymius, suteikdamas odai jaunatviškumo.
  • Spalvos suvienodinimas: Padeda suvienodinti odos spalvą, mažinti pigmentacijos problemas ir suteikti odai švytėjimo.
  • Sebumo reguliavimas: Efektyviai reguliuoja riebalų paskirstymą odoje, mažindamas per didelio riebalų išsiskyrimo problemą.

Efekto sustiprinimas

Norint pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojama retinolį naudoti švelniai įmasažuojant. Taip pat galima derinti su aparatinės kosmetologijos procedūromis, tokiais kaip mikroadatinė mezoterapija, radiodažnis, elektroforezė, jontoforezė, elektroporacija ir kt., kad būtų sustiprintas jo poveikis.

Sudėtis

Produkto pagrindinė veiklioji medžiaga yra retinolis, kuris yra vienas iš efektyviausių ingredientų kovojant su odos senėjimu ir skatinant jos atsinaujinimą.

Retinolis 300 iš Skinclinic yra puikus pasirinkimas norintiems atgaivinti odą ir suteikti jai jaunatviško švytėjimo. Jo naudojimas yra paprastas, o derinimas su kitomis procedūromis leidžia pasiekti dar geresnių rezultatų.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Prekės ženklas

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Retinolis 300 2ml”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *