Saeyang frezavimo staklės Marathon K35 mini balta H200

253.50

Aukštos klasės mini frezavimo staklės Saeyang Marathon K35 – tai praktiškas prietaisas, leidžiantis tiksliai paruošti nagus ir odeles, paruošiant juos tolimesnėms procedūroms.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Saeyang frezavimo staklės Marathon K35 mini balta H200

Prekinis ženklas Saeyang siūlo aukštos kokybės įrankius, naudingus atliekant profesionalias manikiūro ir pedikiūro procedūras. Tarp kosmetologų vertinami „Saeyang“ produktai pasižymi puikiu atlikimu, tikslumu ir inovatyvių sprendimų panaudojimu.

Profesionalus prietaisas manikiūro ir pedikiūro procedūroms

Aukštos klasės mini frezavimo staklės Saeyang Marathon K35 – tai praktiškas prietaisas, leidžiantis tiksliai paruošti nagus ir odeles, paruošiant juos tolimesnėms procedūroms. Naudojant įrenginį daug lengviau pašalinti ankstesnio stiliaus likučius. Geras galvos balansas, maži matmenys, gerai apgalvotos funkcijos ir daugybė galimų variantų, todėl frezavimo staklės puikiai tinka profesionaliam naudojimui, ypač mobiliosioms paslaugoms.

Praktiška H200 galvutė

Funkcionali, tiksli galvutė puikiai telpa rankoje, kas garantuoja aukštą darbo komfortą. Jame sumontuota lengvai naudojama Twist-Lock sistema, leidžianti greitai ir sklandžiai pakeisti pjaustytuvus. Dėl to darbas su įrenginiu yra ypač lengvas ir intuityvus, o tai įvertins ir reiklesni vartotojai. Elementas tinkamai subalansuotas ir ergonomiškai profiliuotas, o papildomai apribotos galvos vibracijos, kad net ir daug darbo valandų su frezavimo staklėmis pernelyg nenuvargintų rankos.

 

Skaitmeninis ekranas su aiškiu valdymo skydeliu

Frezavimo staklės turi aiškų valdymo pultą su skaitmeniniu ekranu, kuris atlieka pagrindinį vaidmenį stebint ir valdant įrenginio veikimą. Ekranas informuoja apie sukimosi greitį, kuriuo šiuo metu veikia įrenginio galvutė, kad būtų užtikrintas tikslus ir saugus frezavimo staklės darbas. Rankenėle greitį galima reguliuoti iki 30 000 apsisukimų per minutę, kas leidžia reguliuoti jį pagal individualius poreikius ir taip patogiai atlikti įvairiausias procedūras. Be to, sukimosi krypties diodas šviečia žaliai arba raudonai, todėl lengviau atpažinti frezavimo staklių veikimo kryptį. Valdymo skydelyje taip pat yra pauzės funkcija, leidžianti vartotojui sustabdyti įrenginį ir taip geriau valdyti procesą. Dėl naudojamų sprendimų frezavimo staklės valdymas yra intuityvus ir labai efektyvus.

Tikslios funkcijos patogiam naudojimui

Komplekte esantys priedai užtikrina ne tik saugumą, bet ir patogumą naudojant. Frezavimo staklės turi kojinę pavarą, leidžiančią tiksliai valdyti galvutės veikimą ir laisvą, patogų darbą dėl galimybės valdyti įrenginį nenaudojant rankų. Darbo metu galvą galima saugiai padėti ant tam skirto silikoninio stovo, esančio komplekte. Frezų vieta ant korpuso leidžia paruošti reikiamus įrankius, kad dirbant būtų po ranka. Apsauga nuo perkrovos su LED įspėjamuoju signalu apsaugo variklį nuo perkaitimo, o tai užtikrina didesnį darbo saugumą ir apsaugo nuo įrenginio pažeidimų.

Modernus, kompaktiškas prietaisas

Mažoji Saeyang Marathon K35 mini frezavimo staklės yra puikus funkcionalumo ir estetikos derinimo pavyzdys. Estetiškas, futuristinis baltų atspalvių korpusas puikiai tiks bet kokiame interjere ir puikiai tiks net ribotoje erdvėje. Be to, frezavimo staklės turi gumuotas kojeles, kurios ne tik užtikrina stabilumą, bet ir apsaugo paviršių, ant kurio stovi, nuo galimų pažeidimų. Dėl šių savybių šis įrenginys ne tik puikiai atlieka savo funkcijas, bet ir yra elegantiškas interjero elementas, pabrėžiantis bet kurios patalpos modernumą.

Į komplektaciją įeina: frezavimo staklių pagrindas, galvutė, maitinimo blokas, kojinė pavara, silikoninės galvutės stovas, instrukcijos.

Duomenys:
Korpuso spalva: balti atspalviai
Sukimosi greitis: 30 000 RPM
Galvutė su Twist-Lock mechanizmu
Maitinimas: laidinis
Galvos galia: 45 W
Įėjimo įtampa: 220-240V
Garantija: 12 mėnesių

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 3.0000 kg