Sensorinės atminties terapijos mokomasis žaidimas ALEXANDER

11.89

Sensorinės atminties terapijos mokomasis žaidimas ALEXANDER yra puiki galimybė praturtinti laisvalaikį, lavinant atmintį ir sensorines įgūdžius įtraukiančioje ir smagioje aplinkoje.

Turime

Produkto kodas: IKKX4174 Kategorijos: , ,
Aprašymas

Aprašymas

Sensorinės atminties terapijos mokomasis žaidimas ALEXANDER

„Alexander“ sensorinės atminties terapijos mokomasis žaidimas yra puiki priemonė tiek vaikams, tiek suaugusiems, ypač vyresnio amžiaus žmonėms arba tiems, kurie atsigauna po traumų, išgyveno insultą ar serga Parkinsono liga. Žaidimas susideda iš 22 medinių elementų įvairių formų ir dydžių. Kiekvienas elementas turi savo porą, o pagrindinis uždavinys, priklausomai nuo žaidimo varianto, yra atrasti dvi vienodas detalės nenaudojant regos pojūčio. Tai puikiai lavina smulkiąją motoriką, koncentracijos gebėjimus ir skatina vaizduotę. Žaidime yra keturi skirtingi variantai.

Didelio dydžio mediniai elementai sukurti taip, kad juos būtų lengva suimti tiek vyresnio amžiaus žmonėms, tiek žmonėms po sužalojimų. Dėl paprastų taisyklių šis žaidimas puikiai tinka žaisti jaunesniems vaikams kartu su jų seneliais. Bendras laikas, praleistas žaidžiant, teigiamai veikia tarpusavio santykius tarp skirtingų kartų, tuo pačiu metu teikiant reikalingas sensorines pratybas tiek jauniausiems, tiek vyriausiems žaidėjams.

Žaidimo privalumai:

  • Mediniai elementai
  • Tarpkartinis žaidimas
  • Padeda išlaikyti intelektinę būklę

Pakuotės turinys:

  • Mediniai elementai įvairių formų ir dydžių – 24 vnt., maišelis, instrukcija.

Žaidėjų skaičius: 2 – 4

Elementų skaičius: 26

Pakuotės matmenys: 30,5 x 24,5 x 5 cm

„Alexander“ sensorinės atminties terapijos žaidimas yra puiki galimybė praturtinti laisvalaikį, lavinant atmintį ir sensorines įgūdžius įtraukiančioje ir smagioje aplinkoje.

Sensorinės atminties terapijos mokomasis žaidimas ALEXANDER priskirtas produktų kategorijai mediniai žaislai.

 

 

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Išmatavimai 0.47 × 0.00 cm