Sold out

Sensoriniai kamuoliukai

4.55

Sensoriniai kamuoliukai, 6 vnt., yra stebuklingai spalvingi ir įvairių tekstūrų, sukurti atsižvelgiant į pačių mažiausių poreikius, siekiant skatinti jų sensorinius receptorius.

Neturime

Produkto kodas: IKKX6360 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Sensoriniai kamuoliukai, 6 vnt

Sensoriniai kamuoliukai, 6 vnt., yra stebuklingai spalvingi ir įvairių tekstūrų, sukurti atsižvelgiant į pačių mažiausių poreikius, siekiant skatinti jų sensorinius receptorius. Tai puiki žaislų rinkinys, kuris rūpinasi Jūsų vaiko tinkamu vystymusi. Mėtymas, gaudymas ir voliojimas lavina mažųjų motorinę koordinaciją.

Be to, kiekvienas kamuoliukas yra aprūpintas cypsiu, kuris skatina klauso pojūtį. Tai puiki žaidimo, reabilitacijos ir mokymosi forma viename. Rinkinyje yra 6 kamuoliukai su skirtingomis tekstūromis:

  • Kamuoliukas su mažais spygliukais
  • Kamuoliukas su didelėmis iškilimėmis
  • Apvalus kamuoliukas su įdubimais
  • Ežiukas su aštriais spygliukais
  • Apvalus dryžuotas kamuoliukas
  • Dryžuotas kamuoliukas

Kūrybiški kamuoliukai, su kuriais nuobodžiauti neįmanoma. Idealus žaislas mažyliui yra ne tik tas, kuris pramogauja, bet ir moko. Spalvingi kamuoliukai padės mokytis spalvų pavadinimų, skaičiavimo ir formų atpažinimo. Žaidimas su kamuoliukais skatina regos ir lietimo pojūtį bei teigiamai veikia vaiko rankų įgūdžių vystymąsi.

Įvairios struktūros puikiai tinka atpalaiduojančiam mažylio masažui. Atsipalaidavęs kūdikis lengviau užmiega ir ilgiau miega. Kamuoliukai taip pat puikiai tinka naudoti vonioje. Jie pavers kiekvieną maudynes nuostabia avantiūra, o ne nemaloniu pareigos vykdymu.

Medžiaga: guma Kamuoliukų apimtis: apie 20 cm Pakuotės matmenys: 7,5 cm x 6 cm

 

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.14 kg
Išmatavimai 1.03 × 0.00 cm