Sensorinių kamuoliukų rinkinys

4.76

Sensorinių kamuoliukų rinkinys yra nuostabi priemonė, skirta vaikų vystymuisi ir mokymuisi. Šis rinkinys, sudarytas iš 6 spalvotų kamuoliukų, yra sukurtas atsižvelgiant į pačius mažiausius vaikus.

Turime

Produkto kodas: IKKX6359 Kategorijos: , Žymos: , , ,
Aprašymas

Aprašymas

Sensorinių kamuoliukų rinkinys 6 vnt.

Sensorinių kamuoliukų rinkinys yra nuostabi priemonė, skirta vaikų vystymuisi ir mokymuisi. Šis rinkinys, sudarytas iš 6 spalvotų kamuoliukų, yra sukurtas atsižvelgiant į pačius mažiausius vaikus. Kiekvienas kamuoliukas yra skirtingos formos ir tekstūros, siekiant skatinti vaikų pojūčių lavinimąsi. Šie kamuoliukai ne tik stimuliuoja jutimo receptorius, bet ir yra puiki priemonė, padedanti kūdikiams atsipalaiduoti ir geriau miegoti.

Kamuoliukai yra puikiai pritaikyti vaikų rankytėms, o įvairių formų ir spalvų deriniai padeda vaikams mokytis atpažinti spalvas ir formas. Šie žaislai yra ne tik lavinantys, bet ir pramogaujantys, todėl jie gali būti naudojami tiek žaidimų metu, tiek masažo sesijų metu, teikiant kūdikiui malonumą ir atpalaidavimą.

Be to, šie kamuoliukai yra saugūs naudoti net vonioje, todėl jie puikiai tinka įvairioms veikloms, įskaitant maudynes. Vandenyje žaidžiant su kamuoliukais, vaikai gali lavinti savo motorinius įgūdžius ir koordinaciją.

Pakuotė, kurioje pateikiami šie kamuoliukai, yra spalvinga ir patraukli, todėl tai puiki dovana bet kuriam vaikui nuo 6 mėnesių amžiaus. Įsigijus šį rinkinį, tėvai gali būti tikri, kad jų vaikai mėgausis žaidimais, kurie ne tik smagūs, bet ir edukaciniai.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.22 kg
Išmatavimai 3.23 × 0.00 cm
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Sensorinių kamuoliukų rinkinys”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *