Sieninis laikiklis plaukų džiovintuvui Q96, juodas

4.93

Sieninis laikiklis plaukų džiovintuvui Q96, juodas.

Stabili atrama įrangai kirpykloje. Tvirtas sieninis laikiklis „Q96” plaukų džiovintuvui yra praktiška ir funkcionali kabykla, kuri bus naudojama profesionaliose kirpyklose bei namų vonios kambaryje.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Sieninis laikiklis plaukų džiovintuvui Q96, juodas.

Stabili atrama įrangai kirpykloje. Tvirtas sieninis laikiklis „Q96” plaukų džiovintuvui yra praktiška ir funkcionali kabykla, kuri bus naudojama profesionaliose kirpyklose bei namų vonios kambaryje. Dėl jo naudojimo galite sukurti papildomos saugojimo vietos lentynose ir spintelėse. Lengvai surenkamas organizatorius leidžia patogiai jame įdėti džiovyklę, palengvinant erdvės organizavimą ir suteikiant greitą prieigą prie reikiamos įrangos. Laikiklis suderinamas su dauguma rinkoje esančių džiovintuvų.

Paprastas, modernus dizainas. Dėl minimalistinio stiliaus rankenos elementas tinka beveik bet kokiam interjerui. Jis pagamintas iš metalo, o tai žymiai pagerina jo ilgaamžiškumą ir reikšmingą stabilumą. Lygūs paviršiai garantuoja įrangos, įdėtos į laikiklį, saugumą. Organizatoriaus surinkimas yra labai paprastas, o reikalingi varžtai yra komplekte.

Į komplektą įeina: laikiklis, tvirtinimo komplektas.

Matmenys: Vidinis skersmuo – 7,5 cm, Išorinis skersmuo – 10 cm, Rankenos aukštis – 5,5 cm.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.2000 kg