SkinClinic NEWBODY- Kūno šveitiklis

Matyti kosmetikos didmenines kainas gali tik grožio profesionalai. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.SkinClinic NEWBODY- Kūno šveitiklis su jojobos perlais.

Ieškote būdo, kaip savo odai suteikti meilės ir rūpesčio jausmą? SkinClinic NEWBODY kūno šveitiklis yra puikus pasirinkimas! Tai ne tik šveitiklis, tai – tikras kūno meilės gestas.

Tinka visų tipų odai.

Išvalyti
Aprašymas

Aprašymas

SkinClinic NEWBODY – Jūsų Kūno Meilės Gestas

Ieškote būdo, kaip savo odai suteikti meilės ir rūpesčio jausmą? SkinClinic NEWBODY kūno šveitiklis yra puikus pasirinkimas! Tai ne tik šveitiklis, tai – tikras kūno meilės gestas.

Kas jame yra ypatingo?

Newbody yra mums itin svarbus, nes jame pasijunta visi trys: jis sujungia jojobos perlas ir vulkaninių uolienų miltelius, kurie veikia kaip mechaninis šveitimas ir pašalina negyvas ląsteles. Tačiau tai nėra viskas! Šis stebuklingas šveitiklis turi ir hidro-maistinių medžiagų, kurios suteikia odai malonų komforto ir švelnumo pojūtį. Be to, jis skatina kolageno susidarymą, todėl rezultatas – jūsų kūno oda bus glotni ir švelni.

Kam jis tinkamas?

  • Kūno šveitimas: Tai puikus būdas pašalinti negyvas odos ląsteles ir atgaivinti odą.
  • Odos paruošimas procedūroms: Newbody yra puikus odos paruošimas bet kokiai salono procedūrai.
  • Odos atnaujinimas: Šis šveitiklis skatina odos atnaujinimą ir stimuliavimą.
  • Visi odos tipai: Tinka visiems odos tipams.

Kaip naudoti?

Tiesiog tepkite ant šlapios odos ir masažuokite sukamaisiais judesiais. Nuplaukite vandeniu. Svarbu atsiminti, kad šio šveitiklio nerekomenduojama naudoti ant nudegusios ar pažeistos odos. Taip pat, jei esate alergiški bet kuriai šveitiklio sudedamajai medžiagai, geriau jo nebandykite.

Kas yra šio šveitiklio sudėtyje?

  • Saldžiųjų migdolų aliejus: drėkina odą ir jai suteikia minkštumo.
  • Taukmedžio sviestas: maitina odą ir palaiko jos drėgmės balansą.
  • Florasun® 90: suteikia odai šilumos ir apsaugo nuo saulės žalos.
  • Jojobos perlai: švelniai šveičia odą ir atgaivina jos paviršių.

SkinClinic NEWBODY – tai ne tik kūno šveitiklis, tai – jūsų kūno meilės gestas, kurį oda myli ir vertina. Leiskite jūsų odai jausti, kad ji yra ypatinga!


 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Tūris

,