Uncategorized @lt

SkinClinic Retinolio kremas RETIPLUS 1%

RETIPLUS 1% – Galingas retinolio kremas naktiniam naudojimui

Norite intensyviai prieškauti raukšles ir pasiekti stangresnę, elastingą ir nuostabiai atgaivintą odą? Mūsų naujasis RETIPLUS 1% kremas yra būtent tai, ko jums reikia! Šis maitinamasis naktinis kremas yra praturtintas didelės koncentracijos retinoliu ir gausa veikliųjų ingredientų, kurie puikiai veikia prieš raukšles. Tai ne tik paprastas Retinol 1% kremas – RETIPLUS 1% siūlo dar daugiau! Jis savyje turi 10 papildomų ingredientų, kurie visapusiškai atitinka jūsų odos poreikius.

Mūsų pabrėžiamas akcentas yra vitaminas C, kuris kartu su vitaminu A suteikia unikalų grožį jūsų odai. Be to, atrinkti natūralūs aliejai puikiai maitina, atkuria ir palaiko odos tekstūrą. Ectoin, galingas antioksidantas, ne tik apsaugo nuo laisvųjų radikalų, bet taip pat nuo žalingos mėlynosios šviesos, tuo pačiu efektyviai drėkina odą. Mūsų unikali “In-Tense” formulė suteikia priešraukšlinį poveikį ir pagerina odos reljefą. O peptidai ir sojos izoflavonai veikia kaip natūralūs kolageno ir elastino skatintojai, padedantys palaikyti odos elastingumą. Be to, mūsų kremas yra praturtintas keramidais, kurie suteikia papildomo drėkinimo ir minkštumo jūsų odai.

RETIPLUS 1% kremą rekomenduojama naudoti vakare ant švarios odos pagal pridėtas instrukcijas. Kadangi odai priprasti prie retinolio reikia šiek tiek laiko, visada svarbu sekti naudojimo instrukcijas ir vengti derinti jį su kitais aktyviais ingredientais turinčiais produktais.

Būtinai atkreipkite dėmesį, kad RETIPLUS 1% skirtas tik išoriniam naudojimui. Nenaudokite kremo aplink akis, žaizdas ar gleivines. Taip pat nerekomenduojame naudoti jo ant jautrios odos ar jautriose vietose. Jei pastebite diskomfortą, jautrumą ar niežėjimą, nedelsdami nuplaukite kremą vandeniu. Be to, labai svarbu užtikrinti maksimalią saulės apsaugą.

Su RETIPLUS 1% kremu jūsų oda gaus intensyvų priešraukšklinį poveikį, ji taps stangresnė, elastingesnė ir puoštesnė. Išbandykite mūsų naująją formulę ir pamatykite, kaip jūsų oda gauna viską, ko ji reikia norint atrodyti nuostabiai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *