Snippex chna maišymo paletė S50

3.89

Turime

Produkto kodas: 144210 Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Prekės ženklas SNIPPEX siūlo platų kiekviename salone reikalingų kosmetikos priemonių pasirinkimą. Profesionalūs aksesuarai, tokie kaip kirpimo mašinėlės, kanopos ar pincetai, dėl savo aukštos kokybės užtikrins komfortą ir procedūrų tikslumą. Dėl naudojimo paprastumo SNIPPEX kosmetikos priemonės naudojamos tiek profesionaliai, tiek namuose.

Kosmetikos maišymo paletė – itin naudingas aksesuaras grožio salone, bus naudojamas įvairioms procedūroms . Puikiai tiks chna, blakstienų laminavimui ar vizažistės darbe maišant įvairias spalvotas kosmetikos priemones, tokias kaip pagrindai, lūpų dažai ar pigmentai.

Daugiafunkcis gaminys, palengvinantis darbą

Paletėje yra 5 negili įdubimai , į kuriuos galite įdėti visas jums reikalingas spalvas. Lygioje vidurinėje dalyje yra pakankamai vietos spalvoms derinti. Naudojant šį priedą pagerėja kosmetologės darbas – vienoje paletėje galima maišyti dažus, taip pat laikyti valymo priemones ir kitus procedūrai reikalingus preparatus. Pirštų anga palengvina darbą stovint.

Maišymo bagetas įtrauktas

Taip pat pridedamas apverčiamas bagetas su pusiau matiniu paviršiumi, kad būtų lengva maišyti produktus. Priemonė turi du skirtingų formų funkcinius antgalius, naudojamus pagal poreikius. Prietaisas puikiai telpa rankoje , o dėl elegantiškų griovelių ant rankenos jis neslysta, o tai labai palengvina darbą.

Rinkinys labai praktiškas ir patogus naudoti , o tuo pačiu ir lengvai valomas. Poliruota apdaila suteikia paletei elegantišką išvaizdą.

Paletės matmenys: 15×9,8 cm
Griovelių skersmuo: 3 cm
Pirštų angos skersmuo: 2 cm
Bendras batono ilgis: 15,5 cm

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris0.0350 kg