Snippex chna maišymo paletė S51

3.89

Turime

Produkto kodas: 144211 Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Prekės ženklas SNIPPEX siūlo platų kiekviename salone reikalingų kosmetikos priemonių pasirinkimą. Profesionalūs aksesuarai, tokie kaip kirpimo mašinėlės, kanopos ar pincetai, dėl savo aukštos kokybės užtikrins komfortą ir procedūrų tikslumą. Dėl naudojimo paprastumo SNIPPEX kosmetikos priemonės naudojamos tiek profesionaliai, tiek namuose.

Kosmetikos maišymo paletė – itin naudingas aksesuaras grožio salone, kuris bus naudojamas įvairioms procedūroms . Puikiai tiks chna antakiams ir blakstienoms, laminavimo procedūroms ar vizažistės darbe maišant įvairias spalvotas kosmetikos priemones, pavyzdžiui, pagrindus, lūpų dažus ar pigmentus.

Daugiafunkcis gaminys, palengvinantis darbą

Paletėje yra 5 negilios apvalios įdubos, į kurias galite įdėti visas jums reikalingas spalvas. Vidurinė dalis taip pat yra įgilinta , todėl dažų maišymas yra dar lengvesnis. Naudojant šį aksesuarą pagerėja kosmetologės darbas – vienoje paletėje galima maišyti reikiamus atspalvius, taip pat laikyti valymo priemones ir kitus procedūrai reikalingus preparatus. Pirštų anga palengvina darbą stovint .

Maišymo bagetas įtrauktas

Taip pat yra dvipusis batonas , kuris leidžia lengvai maišyti produktus. Priemonė turi du skirtingų formų funkcinius antgalius, naudojamus pagal poreikius. Prietaisas puikiai telpa rankoje , o dėl elegantiškų griovelių ant rankenos jis neslysta, o tai labai palengvina darbą.

Rinkinys patogus ir labai praktiškas naudoti, lengvai valomas. Poliruota apdaila suteikia elegantišką išvaizdą visiems komponentams.

Paletės matmenys: 15,5×9,8 cm
Griovelių skersmuo: 3 cm
Pirštų skylutės skersmuo: 2,1 cm
Bendras batono ilgis: 15,5 cm

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris0.0280 kg