Įrankis manikiūro ir pedikiūro darbams Snippex 889

3.12

Snippex 889 – tai dvipusis įrankis, kuris yra neįkainojamas pagalbininkas atliekant manikiūro ir pedikiūro darbus.

Turime

Produkto kodas: 123196 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Įrankis manikiūro ir pedikiūro darbams Snippex 889

Snippex 889 – tai dvipusis įrankis, kuris yra neįkainojamas pagalbininkas atliekant manikiūro ir pedikiūro darbus. Šis įrankis yra puikiai pritaikytas įvairiems uždaviniams: viena jo pusė turi aštrų galiuką su skylute, skirtą nagų kraštų valymui arba dekoracijų tvirtinimui, o kita pusė baigiasi pusapvaliu galu, kuris yra itin tinkamas odelių šalinimui.

Dėl savo universalumo, Snippex 889 įrankis tampa nepakeičiama priemone bet kokio grožio specialisto įrankių rinkinyje. Jo dvipusis dizainas leidžia sutaupyti laiko ir padeda išlaikyti darbo vietos tvarką, nes vienas įrankis atlieka kelias funkcijas.

Be to, Snippex 889 įrankį galima saugiai dezinfekuoti, užtikrinant higienišką naudojimą ir klientų bei specialistų saugumą. Tai ypač svarbu, nes įrankis skirtas naudoti profesionaliose aplinkose, pavyzdžiui, grožio salonuose ar kabinetuose, kur aukštas higienos lygis yra būtinas.

Snippex 889 – tai puikus pasirinkimas profesionalams, ieškantiems kokybiško, patogaus ir universalaus įrankio savo darbui. Jis ne tik padeda pasiekti nepriekaištingų rezultatų, bet ir užtikrina darbo efektyvumą bei higieną.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.0250 kg