Pedikiūro žnyplutės Snippex CNS42 11,6 cm

7.28

SNIPPEX CNS42 11,6 cm pedikiūro žnyplutės yra idealus pasirinkimas norintiems kokybiško ir patogaus įrankio pėdų priežiūrai.

Turime

Produkto kodas: 144259 Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Pedikiūro žnyplutės Snippex CNS42 11,6 cm

SNIPPEX CNS42 11,6 cm pedikiūro žnyplutės yra idealus pasirinkimas norintiems kokybiško ir patogaus įrankio pėdų priežiūrai. Šios profesionalios žnyplutės, pagamintos iš aukštos kokybės anglinio plieno, išsiskiria savo atsparumu pažeidimams ir deformacijai, užtikrindamos ilgaamžiškumą ir patikimumą.

Elegantiškas poliruotas paviršius ne tik suteikia žnyplutėms prabangaus išvaizdos akcento, bet ir palengvina jų priežiūrą, leidžiant šias žnyplutes lengvai valyti ir dezinfekuoti žemoje temperatūroje.

SNIPPEX CNS42 žnyplutės pasižymi ergonomiškai suprojektuotomis rankenėlėmis, kurias jungianti spyruoklė užtikrina aukštą kirpimo tikslumą ir leidžia patogiai bei sklandžiai dirbti. Neslystanti rankena ne tik užtikrina stabilų įrankio laikymą, bet ir prideda įdomų dizaino elementą.

Specialiai profiliuoti, 16 mm ilgio peiliukai yra pritaikyti net kietesnių odeles ir nagus kirpti, o Lap Joint sujungimo metodas garantuoja, kad žandikauliai puikiai susijungs naudojimo metu, leisdamas preciziškai atlikti kirpimo veiksmą.

Priežiūra yra svarbi žnyplučių ilgaamžiškumui užtikrinti: po naudojimo reikia pašalinti visus likučius, dezinfekuoti įrankį ir uždėti ant ašmenų dangtelį, kad būtų išvengta pažeidimų. Svarbu žnyplutes laikyti horizontaliai ir sausoje bei saugioje vietoje, toliau nuo vaikų.

Rinkdamiesi SNIPPEX CNS42 pedikiūro žnyplutes, įsigysite ne tik kokybišką, bet ir patogų įrankį, kuris padės jums palaikyti puikią pėdų būklę ir grožį.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.0300 kg