Elektrinė masažo ir SPA kušėtė-lova su šildymo funkcija Azzurro 838 4 varikliai, Pilkos spalvos

2,521.99

Elektrinė masažo ir SPA kušėtė-lova su šildymo funkcija Azzurro 838 4 varikliai, Pilkos spalvos.

Profesionali elektrinė masažo ir SPA kušėtė-lova „SPA Azzurro 838“ su keturiais varikliais yra aukščiausios kokybės įranga, skirta tiek SPA centrams, tiek masažo salonams.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Elektrinė masažo ir SPA kušėtė-lova su šildymo funkcija Azzurro 838 4 varikliai, Pilkos spalvos.

Profesionali elektrinė masažo ir SPA kušėtė-lova „SPA Azzurro 838“ su keturiais varikliais yra aukščiausios kokybės įranga, skirta tiek SPA centrams, tiek masažo salonams. Ši pilkos spalvos kušėtė-lova ne tik atrodo stilingai ir moderniai, bet ir suteikia neprilygstamą funkcionalumą ir patogumą.

Kušėtės aukštis yra reguliuojamas elektriniu būdu, suteikiant didelį lankstumą ir pritaikomumą įvairių procedūrų metu. Aukštis gali būti koreguojamas nuo 64 iki 82 cm, leidžiant specialistams lengvai pritaikyti lovos aukštį pagal individualius kliento poreikius ir patogumą. Atlošo ir kojų atramos reguliavimas atliekamas naudojant nuotolinio valdymo pultą, tuo pačiu porankiai valdomi rankiniu būdu, suteikiant papildomą patogumą tiek klientui, tiek specialistui.

Plati lova (76 cm plotis) su storu ir šildomu čiužiniu užtikrina maksimalų komfortą. Šildymo funkcija yra ypač vertinga šaltesniu oru arba atliekant procedūras, kurios reikalauja šilumos. Be to, kušėtė yra aptraukta aukštos kokybės eko oda, kuri ne tik atrodo prabangiai, bet ir yra lengva valyti bei prižiūrėti.

Techniniai duomenys:

  • Ilgis: 200 cm,
  • Plotis: 76 cm,
  • Maksimalus aukštis: 83 cm,
  • Minimalus aukštis: 65 cm,
  • Nuotolinio valdymo pultas.

„SPA Azzurro 838“ yra idealus pasirinkimas profesionalams, ieškantiems patogios, funkcionalios ir estetiškai patrauklios SPA ir masažo įrangos. Jos universali konstrukcija ir pritaikomumas įvairioms procedūroms suteikia galimybę teikti aukščiausio lygio paslaugas, užtikrinant klientų patogumą ir atsipalaidavimą.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris108.0000 kg