Elektrinis SPA ir masažo gultas-lova AZZURRO WOOD 815B, pilkos spalvos

2,337.13

Elektrinis SPA ir masažo gultas-lova AZZURRO WOOD 815B, pilkos spalvos.

„AZZURRO WOOD 815B“ yra puikus pasirinkimas salonams, ieškantiems aukštos kokybės, patogumo ir modernaus dizaino SPA bei masažo įrangos.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Elektrinis SPA ir masažo gultas-lova AZZURRO WOOD 815B, pilkos spalvos.

Elektrinis SPA ir masažo gultas-lova „AZZURRO WOOD 815B“, atspalviuotas šiuolaikiškomis pilkomis spalvomis, yra puikus pasirinkimas grožio salonams ir SPA centrams. Šis kosmetologinis gultas yra puikus derinys tarp funkcionalumo ir estetikos, suteikiant patogumą klientams ir efektyvumą specialistams.

Gultas-lova yra elektriniu būdu reguliuojamas, o jo aukštis gali būti keičiamas nuo 58 iki 85 cm. Tai leidžia lengvai pritaikyti lovos aukštį prie įvairių procedūrų, taip pat užtikrina patogumą tiek klientui, tiek specialistui. Nugaros atlošas ir kojų atramos taip pat reguliuojami naudojant nuotolinio valdymo pultelį, suteikiant didesnį lankstumą ir kontrolę per procedūras.

Šis gultas-lova yra platus (76 cm plotis) ir aprūpintas storu bei labai patogiu čiužiniu, užtikrinančiu maksimalų komfortą klientams. Jis yra aptrauktas kokybiška eko oda, kuri yra itin lengvai valoma ir atspari įvairiems valymo ir dezinfekavimo produktams.

Matmenys:

  • Ilgis: 200 cm,
  • Plotis: 76 cm,
  • Maksimalus aukštis: 84 cm,
  • Minimalus aukštis: 58 cm,
  • Nugarinės dalies ilgis: 76 cm.

Be to, gultas turi pilną valdymą nuotoliniu būdu, leidžiantį lengvai ir greitai keisti gulto padėtį. Pakuotės matmenys yra 205 x 80 x 70 cm, užtikrinantys saugų ir patogų transportavimą.

„AZZURRO WOOD 815B“ yra puikus pasirinkimas salonams, ieškantiems aukštos kokybės, patogumo ir modernaus dizaino SPA bei masažo įrangos. Tai idealus sprendimas tiek atpalaiduojantiems SPA procedūroms, tiek intensyviems masažams.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris80.0000 kg