Elektrinė masažo ir SPA procedūrų lova-gulta Azzurro 815B

2,337.13

Elektrinė masažo ir SPA procedūrų lova-gulta Azzurro 815B.

Elektrinė masažo ir SPA procedūrų lova-gulta Azzurro 815B yra naujausias prabangos ir funkcionalumo derinys, skirtas profesionalioms grožio studijoms, dienos SPA centrams ir estetinės medicinos kabinetams.

Liko tik 1

Aprašymas

Aprašymas

Elektrinė masažo ir SPA procedūrų lova-gulta Azzurro 815B.

Elektrinė masažo ir SPA procedūrų lova-gulta Azzurro 815B yra naujausias prabangos ir funkcionalumo derinys, skirtas profesionalioms grožio studijoms, dienos SPA centrams ir estetinės medicinos kabinetams. Tai yra absoliutus hitas rinkoje, atitinkantis aukščiausius komforto ir įrangos kokybės standartus.

Ši aukštos klasės lova yra idealiai tinkama įvairioms kosmetologinėms procedūroms ir visų rūšių masažams atlikti. Jos elektrinis valdymas leidžia patogiai ir greitai keisti lovų padėtį, suteikiant neprilygstamą komfortą tiek klientui, tiek procedūras atliekančiam specialistui. Lovos išskirtinė ypatybė – šildomas čiužinys, kuris ne tik papildo funkcionalumą, bet ir suteikia papildomą komfortą klientui.

Modernus ir stilingas baldų dizainas leidžia šiai lovai tapti puikiu interjero akcentu bet kuriame grožio salone ar SPA centre. Elektrinis aukščio reguliavimas nuo 58 iki 85 cm diapazone suteikia didelę lankstumo laisvę, pritaikant lovą prie įvairių procedūrų ir klientų poreikių.

Lovos nugaros atlošas yra reguliuojamas nuotolinio valdymo pultu, leidžiantis jį pakelti iki beveik vertikalios padėties (80 laipsnių kampu). Taip pat, apatinėje dalyje, po atlošu, yra patogūs stalčiai, skirti reikalingoms priemonėms procedūrų metu susidėti.

Techniniai duomenys:

  • Lovos ilgis yra 200 cm, plotis – 76 cm, suteikiantis pakankamai erdvės ir komforto.
  • Maksimalus aukštis yra 84 cm, o minimalus – 58 cm.
  • Nugaros atlošo ilgis yra 76 cm.
  • Lovos nugaros atlošas, aukštis ir kojų atrama yra reguliuojami nuotoliniu būdu.

Lovos paviršius padengtas aukštos kokybės eko oda, kuri yra lengvai valoma ir prižiūrima, užtikrinant higieniškumą ir ilgaamžiškumą. Azzurro 815B – tai puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia prabangos, komforto ir funkcionalumo derinio savo grožio ir sveikatos priežiūros paslaugose.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris80.0000 kg