Sold out

Stalinė lempa Glow MX3, balta

101.39

Stalinė lempa Glow MX3, balta.

“GLOW” prekės ženklas yra profesionalios apšvietimo sistemos, kurios padeda pagerinti paslaugų kokybę grožio salonuose.

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

Stalinė lempa Glow MX3, balta

“GLOW” prekės ženklas yra profesionalios apšvietimo sistemos, kurios padeda pagerinti paslaugų kokybę grožio salonuose ir medicinos įstaigose. Mūsų asortimente rasite platus specializuotų lempų pasirinkimas, įskaitant UV lempas ir gydymo lempas, būtinas preciziškam darbui.

Puikus apšvietimas grožio procedūroms

Glow MX3 darbinė lempa, kurią galima tvirtinti ant stalo paviršiaus, yra aprūpinta unikalia arkos formos galva, užtikrinančia puikų apšvietimą vykdant procedūras, kurios reikalauja precizijos. Ji puikiai tiks daugybėje specialistų įstaigų, kur tinkamas apšvietimas labai įtakoja paslaugų kokybę, tokių kaip blakstienų priauginimas, nagų dizainas, tatuiravimas, grožio procedūros arba makiažas. Taip pat ji naudinga fotografuojant ar filmuojant vaizdo medžiagą.

Intriguingo dizaino ir puikios funkcionalumo derinys

Lempos charakteristinė pusmėnulio formos galva yra intriguingo dizaino ir didelės funkcionalumo derinys. Specifiškai sulenktas galvos profiliavimas, pilnas LED diodais, užtikrina bešenelio apšvietimą procedūros vietoje, užtikrinant paslaugų komfortą. Ji taip pat puikiai tinka fotografuoti procedūrų rezultatus ir juos tiksliai atskleisti. Panelės permatomumas išsklaido šviesą, todėl ji nekaitina akių. Tinkami parametrai ir galimybė reguliuoti šviesos spalvą ir intensyvumą užtikrina tobulą spalvų atvaizdavimą, mažindami akies nuovargį ilgalaikio darbo metu. B

e to, pasukama galva su plačiu judesio diapazonu leidžia optimaliai nustatyti apšvietimo intensyvumą pagal savo poreikius ir atliekamą paslaugą.

Lengvai reguliuojamas tripodo dizainas

Tripodo padėtį lengva reguliuoti dėka trijų sąnarių ant rankenos, kuriuos galima sureguliuoti su šoninio raktelio pagalba. Tai leidžia laisvai reguliuoti galvos padėtį vartotojo individualiems poreikiams ir atliekamai paslaugai, užtikrinant puikų darbo vienos vietos apšvietimą. Šviesos spalvos ir intensyvumo galima palaipsniui reguliuoti naudojant valdymo pultelį, kuris yra ant laidinio. Šviesos temperatūros režimai gali būti sureguliuoti trijose lygmenyse (šaltas-neutralus-šiltas), o šviesos intensyvumą – 11 lygių. Tai suteikia didelių galimybių prisitaikyti apšvietimą pagal savo poreikius. Taip pat verta atkreipti dėmesį į mobilios galvos ir tripodo rankenos pilną sukimosi galimybę.

Patogu dokumentuoti darbo rezultatus

Rinkinyje yra telefono laikiklis, kuris palengvina jūsų darbo rezultatų estetinį dokumentavimą ir užtikrina kadro stabilumą. Rankena montuojama ant galvos, reguliuojant jos lenkimą ir padėtį. Tai taip pat leidžia filmuoti vaizdo įrašus atliekant paslaugas, suteikiant galimybę įvairinti savo medžiagas socialiniuose tinkluose. Ji puikiai tiks su daugybe telefono modelių dėka plačiam spaustukui.

Modernus dizainas ir funkcionalumas

Šiuolaikinė tripodo konstrukcija klasikiniu juodu atspalviu reiškia, kad lempa puikiai atrodys beveik bet kokiame interjere. Matinė apdaila ir raudoni elementai sąnariuose jai suteikia elegantišką išvaizdą. Lengva montuoti ant darbastalio užtikrinama dėka sriegio rankenos, kurios maksimalus atidarymo dydis yra 6 cm – tai bus tinkama daugeliui darbinių paviršių. Išsamūs matmenys pateikti nuotraukoje.

Rinkinyje yra:

 • lempa
 • maitinimo šaltinis ir maitinimo laidas
 • rėmo elementai su pagrindu
 • instrukcijos
 • telefono laikiklis
 • montavimo rinkinys

Duomenys:

 • Įvesties įtampa: 220-240 V
 • Galios suvartojimas: 20 W
 • Šviesos spalva: 3000/4500/6000 K
 • CRI: RA > 90
 • Šviesos srautas: 1800 LM
 • Rėmo spalva: baltos spalvos
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris3.0000 kg