Sold out

Stalinė lempa manikiūro darbams GLOW ARCHE

101.14

Stalinės lempa GLOW ARCHE  sujungia modernų dizainą su funkcionalumu, o tai daro ją nepakeičiamu įrankiu grožio salonuose.

Neturime

Aprašymas

Aprašymas

Stalinė lempa manikiūro darbams GLOW ARCHE.

Jeigu ieškote profesionalaus apšvietimo sprendimo grožio salone, GLOW prekės ženklas gali būti jūsų idealus pasirinkimas. GLOW siūlo platų specializuotų lempų asortimentą, įskaitant UV lempas, kurios yra būtinos preciziškam darbui.

Unikali GLOW ARCHE I lempa su lanko formos dizainu puikiai apšviečia procedūras, kurios reikalauja tikslumo, pvz., nagų formavimą. Ji yra puikus pasirinkimas manikiūro, pedikiūro, bei priežiūros procedūroms, taip pat fotografavimui ir filmavimui.

Lempos forma ne tik pritraukia dėmesį dėl savo įdomaus dizaino, bet ir užtikrina puikų funkcionalumą. Lempos lanko forma yra specialiai sukurtas, su 294 LED diodais užpildytas profilis, kuris suteikia šešėlių be nematomo apšvietimo ir užtikrina komfortą darbui. Jos pusiau permatomas paviršius išsklaido šviesą, taigi lempos šviesa neakina akių. Lempos parametrus galima pritaikyti pagal jūsų poreikius ir reguliuoti šviesos spalvą bei intensyvumą, tai puikiai atkuria natūralias spalvas ir neperkrauna akių, net ir ilgai dirbant.

Šviesos spalvą ir intensyvumą galima lengvai reguliuoti naudojant du rankenes, esančias ant lanko pečių. Rankenėlės turi spragtelėjimo sistemą, kuri garsiai praneša, kai įrenginys yra įjungtas. Šis modelis leidžia jums be problemų keisti šviesos temperatūrą nuo šilto iki šalto šviesos atspalvio, ir intensyvumą, kad užtikrintumėte tikslų apšvietimą jūsų darbui. Tai suteikia puikias galimybes pritaikyti apšvietimą pagal savo poreikius ir suteikiamas paslaugas.

GLOW ARCHE I lempos paprasta, moderni ir minimalistinio dizaino balta spalva puikiai tiks įvairiuose interjeruose. Ši unikali išvaizda prideda šiuolaikiškumo jūsų erdvei, o galimybė reguliuoti šviesos spalvą ir intensyvumą padeda jums dirbti dar efektyviau. Lempos stabilios bazės su neslystančiais elementais leidžia jums patogiai padėti šią lemputę savo darbo vietoje. Naudojami aukštos kokybės plastikai ir metaliniai elementai užtikrina jos patvarumą ir lengvą priežiūrą.

Duomenys:

  • Spalva: Baltos spalvos
  • Šviesos diodų skaičius: 294
  • Šviesos spalva: 2700-5600 K
  • CRI (spalvų atvaizdavimo indeksas): RA > 95
  • Šviesos srautas: 1600 LM
  • Tarnavimo laikas: 50 000 valandų
  • Galia: 40 W
  • Įėjimo įtampa: 110-240 V
  • Maitinimas: 24 V / 2 A
  • Garantija: 12 mėnesių
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris7.0000 kg