Indikatorius sterilizacijos kontrolei autoklave TWINDICATOR 500 vnt

24.70

Indikatorius sterilizacijos kontrolei autoklave TWINDICATOR 500 vnt.

Indikatorius sterilizacijos kontrolei autoklave „TWINDICATOR“ yra daugiaparametrinis juostelių testas, skirtas tiksliai stebėti sterilizavimo procesus su garais ir viršslėgiu autoklavuose.

Turime

Produkto kodas: 100135 Kategorija: Žyma:
Aprašymas

Aprašymas

Indikatorius sterilizacijos kontrolei autoklave TWINDICATOR 500 vnt.

Indikatorius sterilizacijos kontrolei autoklave „TWINDICATOR“ yra daugiaparametrinis juostelių testas, skirtas tiksliai stebėti sterilizavimo procesus su garais ir viršslėgiu autoklavuose. Tai itin svarbu medicinos įstaigose ir laboratorijose, kur sterilizacija yra būtina užtikrinant aukštos kokybės higienos standartus.

„Twindicator®“ testas yra 20 cm ilgio juostelės pavidalu, tačiau jis yra perforuotas per vidurį, leidžiantis lengvai padalinti juostelę į dvi 10 cm ilgio dalis, pritaikant ją prie skirtingo dydžio sterilizuojamų pakuočių. Indikatoriaus rašalas užtepamas ant juostelės kaip linija, kurios spalva prieš sterilizaciją yra šviesiai smėlio spalvos, o po sėkmingos sterilizacijos pasidaro juoda. Tai suteikia aiškų vizualinį patvirtinimą apie sterilizacijos proceso sėkmę.

„Twindicator®“ testas vienu metu atlieka trijų svarbių sterilizavimo parametrų – laiko, temperatūros ir vandens garų įsiskverbimo – kontrolę. Ši savybė užtikrina valdymo saugumą ir visapusiškumą. Be to, indikatoriaus rašalo spalvos pokyčiai yra nuolatiniai, todėl jie gali būti archyvuojami kaip sėkmingos sterilizacijos įrodymas.

„Twindicator®“ atitinka EN 867-1 D klasę ir yra supakuotas į kolektyvines pakuotes, kuriose yra 2 x 250 bandinių, o bendras ilgis 20 cm (tai atitinka 500 10 cm ilgio bandinių). Jis yra ekonomiškas, universalus, suteikia pasitikėjimą skaitymu, o indikatoriaus rašalo spalva yra nuolatinė, užtikrinant ilgalaikį dokumentų išsaugojimą. Taip pat indikatorius atitinka Europos ir Amerikos standartus, užtikrinant aukščiausios kokybės garantiją.

Svarbu pažymėti, kad ši prekė neturi dokumentų.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.0700 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Indikatorius sterilizacijos kontrolei autoklave TWINDICATOR 500 vnt”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *