Tetris 9999in1 rožinės spalvos

2.87

„Tetris 9999in1“ – tai rožinio atspalvio žaidimų konsolė, kuri neabejotinai privers nostalgiją pajusti tiek jaunus, tiek ir vyresnius žaidėjus.

Turime

Produkto kodas: IKKX7686_4 Kategorijos: , ,
Aprašymas

Aprašymas

Tetris 9999in1 rožinės spalvos

„Tetris 9999in1“ – tai rožinio atspalvio žaidimų konsolė, kuri neabejotinai privers nostalgiją pajusti tiek jaunus, tiek ir vyresnius žaidėjus. Ši kompaktiška konsolė suteikia galimybę mėgautis ne tik klasikiniu „Tetris“ žaidimu, bet ir kitomis žinomomis pramogomis, tokios kaip Tankų mūšiai, Formulės lenktynės, Šaudymo iššūkiai, Pinball’as ir daugelis kitų.

Viena iš pagrindinių šios konsolės savybių – galimybė reguliuoti žaidimo greitį ir sudėtingumą, leidžianti kiekvienam žaidėjui prisitaikyti prie savo žaidimo įgūdžių lygio. Tai ne tik užtikrina sklandų pramogų mėgavimąsi bet kokio amžiaus žaidėjams, bet ir skatina greitą reakciją, strateginį mąstymą bei loģiską problemų sprendimą.

Žaidimų konsolė veikia ant dviejų AA tipo baterijų, kurios, reikėtų atkreipti dėmesį, nėra įtrauktos į komplektaciją. Todėl prieš patį žaidimų maratoną reikėtų pasirūpinti baterijomis, kad nepalūžtų žaidimo entuziazmas pačiu įdomiausiu momentu.

„Tetris 9999in1“ konsolės rožinė spalva neabejotinai pritrauks dėmesį ir tiks prie bet kokio interjero ar asmeninio stiliaus. Tai puikus pasirinkimas tiek dovanai, tiek asmeniniam laisvalaikio praleidimui, leidžiantis atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką, prisimenant klasikines žaidimų pramogas.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.07 kg
Išmatavimai 0.29 × 0.00 cm