Bright Peach- Arabiški kvepalai (80ml)

48.00

Bright Peach (TOM FORD Bitter Peach analogas)- Arabiški kvepalai (80ml)

Aromatas artimas Tom Ford Bitter Peach.

Įkvėptas Tom Ford „Bitter Peach“ – Askleidžia nektaro kupiną minkštimą, kurio sultys veržiasi per kraštus, o saldumui neįmanoma atsispirti – ir priklausomybė neišvengiama.

100% Atitinka kvapą

 Arabų Lattafa gamintojas

Turime

Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Bright Peach (TOM FORD Bitter Peach analogas)- Arabiški kvepalai (80ml)

AROMATO NATOS:

  • Viršutinės natos – persikas, kraujinis apelsinas, kardamonas ir heliotropas.
  • Vidurinės natos – romas, konjakas, davana ir jazminai.
  • Pagrindinės natos – Indonezijos pačiulių lapai, vanilė, sandalmedis, tonka pupelės, kašmeras, benzoinas, stiraksas, labdanas ir vetiverijos.
  • Įspėjimas: Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis. Nenaudoti turint individualų netoleravimą vienai iš sudėtinių dalių ar esant pažeistai odai.
  • 100% Atitinka kvapą
  •  Arabų Lattafa gamintojas

Aprašymas:

Įkvėptas Tom Ford „Bitter Peach“ – Askleidžia nektaro kupiną minkštimą, kurio sultys veržiasi per kraštus, o saldumui neįmanoma atsispirti – ir priklausomybė neišvengiama. Sultinga ir ryški 2020 metų naujovė. Tai saldaus persiko, raudono apelsino, karčių žolelių pelyno ir labdanumo natų bei pačiulių ir sandalmedžio pagrindo derinys. Intense Peach, kaip ir anksčiau išleista Lost Cherry, sprendžia sultingų, saldžių vaisių temą. Naujovė įkvėpta prinokusio persiko, kurio aromatas itin saldus ir erotiškas, juolab kad jį papildo puikių alkoholinių gėrimų kvapai ir aštri kardamono nata.