Tipsų paletė su žiedu WZ1 50 vnt

1.29

Ši tipsų paletė su žiedu WZ1 yra nepakeičiamas įrankis, padedantis ne tik profesionalams, bet ir nagų dizaino mėgėjams aiškiai ir patogiai eksponuoti ir derinti nagų dizaino sprendimus.

Turime

Aprašymas

Aprašymas

Tipsų paletė su žiedu WZ1 50 vnt

Tipsų paletė su žiedu WZ1 yra būtinas įrankis tiek nagų salone, tiek namuose, leidžiantis aiškiai ir estetiškai pristatyti įvairias nagų lakų spalvas bei galimas dizaino variacijas. Šis produktas ypač naudingas ne tik pristatymui, bet ir asmeniniams mokymams bei įgūdžių tobulinimui.

Pagrindinės savybės:

  • Estetinis Dizainas: Tipsai yra pieno spalvos, dėl ko visos klasikinės ir hibridinės lakų ar gelinių lakų spalvos atrodo ypač estetiškai.
  • Funkcionalumas: Komplekte yra 50 atskirų, smailios formos tipsų, kurie tvirtinami prie praktiško, atsegamo žiedo, tad lengva juos saugoti ir tvarkyti.
  • Patvarumas: Kiekvienas tipas pagamintas iš atsparaus plastiko, garantuojančio ilgalaikį naudojimą.

Matmenys:

  • Tipsų ilgis: 43 mm
  • Bendras strypelio ilgis: 13 cm
  • Žiedo skersmuo: 4,7 cm

Ši tipsų paletė su žiedu WZ1 yra nepakeičiamas įrankis, padedantis ne tik profesionalams, bet ir nagų dizaino mėgėjams aiškiai ir patogiai eksponuoti ir derinti nagų dizaino sprendimus. Lengva priežiūra ir galimybė estetiškai pristatyti nagų dizainus daro šį produktą privalomu kiekvienoje nagų priežiūros įstaigoje ar asmeninėje kolekcijoje.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 0.0700 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Tipsų paletė su žiedu WZ1 50 vnt”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *