Sold out
Heber Farma

TTS 03 MASK- Lakštinė kaukė su ozonu

10.00

KAUKĖS_lakštinės

TTS 03 MASK Ozono- TTS 03

1 vnt- 30 ml serumo!

Galima naudoti po pilingo; komedonų pašalinimo, veido odos valymo ir lazerio procedūrų.

Neturime

Produkto kodas: 2031 Kategorijos: , ,
Aprašymas

Aprašymas

• Efektas: Gerai priglundanti, aktyviai aprūpinanti deguonimi ir atgaivinanti odą lakštinė kaukė, gerai kontroliuojanti perteklinį sebumo išsiskyrimą. Sudėtyje esantis Alijošius (Aloe Vera) ir ozonuotas Jojoba aliejus odą dezinfekuoja ir aprūpina deguonimi, pastarasis taip pat valo ir stimuliuoja odos imunologines sistemas.

•Sudėtis:

koncentruotas Levandų hidrolatas pasižymi antimikrobinėms, antioksidacinėms ir šiek tiek priešuždegiminėms savybėms. Ozonizuotas jojobų aliejus: įrodyta, kad ozonizuotas aliejus yra tikras aktyvaus deguonies nešiklis. Toks aktyvus deguonis stimuliuoja endogeninius odos apsaugos mechanizmus ir taip pat apsaugo nuo senėjimo ir skatina odos ląstelių atsinaujinimą. Ozonas pasižymi atitinkamomis baktericidinėmis savybėmis, todėl jis tinkamas gydyti spuogams. Aloe Vera: Drėkinimas.

• NAUDOJIMAS: odai su acne ir odai su per dideliu sebumo išsiskyrimu. Ozonizuotas jojobų aliejus pasižymi antiseptinėmis savybėmis, kurios suteikia papildomos naudos odai su acne. Levandų hidrolatas taip pat turi antimikrobinių ir šiek tiek priešuždegiminių savybių, todėl galima naudoti po pilingo; komedonų pašalinimo, veido odos valymo ir lazerio procedūrų.

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Prekės ženklas

Kam skirta kosmetika

, ,